Anrefal

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Anrefal
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2018, 22:18
Miano: Anrefal
Zdrowie: Zdrowy

Anrefal

Post autor: Anrefal » 15 kwie 2018, 19:11

Miano: Anrefal znany również jako "Drabina"
Widoczny wiek: 20 - 25
Rasa: Aen Seidhe

Wygląd: Każdy, kto na niego spojrzy, widzi w nim elfa jak malowanego. Urody mu nie brakuje, choć w przypadku elfickiej przystojność ustępuje zwyczajnie pięknu. Nie brakuje oczywiście spiczastych uszu, które działają na niektórych jak płachta na byka. Do tego turkusowe jasne oczy i opadające luźne jasne blond włosy dają obraz dość wyidealizowanej istoty. Nie jest jednakże pozbawiony drobnych skaz, do których należą przykładowo dłonie. Mimo iż skóra jest gładka i w gruncie rzeczy pozbawiona niedoskonałości to wnętrze dłoni paskudzą liczne odciski od ciężkiej pracy w polu. Jak na elfa jest wyjątkowo barczysty i posiada przyzwoitą ilość zbitych mięśni, a to za sprawą wspomnianej wcześniej pracy. Cechą charakterystyczną jest również jego wzrost, od którego zyskał swoje przezwisko, gdyż mierzy ponad dwa metry.

Pogłoski:
• Chłopaczyna dorastał w Vizymborach, pamiętam jak sięgał mi do pasa... teraz ja ledwie mu ponad wystaje.
• Jak na elfa swój chłop, gadają, że kiedyś nawet wydał Scoia'tael!
• Nigdy nie zbijał bąków w pracy, ziarno przerzucał jak mało kto! Dziecka na pole nie strach wypuścić kiedy jest na służbie.
• Przystojny, a może piękny nawet jak na elfa.
• Wielgachny a i bary nie od parady.
• Podobno zacni ludzie z Vizymbora nie brzydzą się siedzieć przy jednym stole z tym spiczastouchym.
• Matkę mu zasiepali, ale kto to ja Panu nie powiem.


Widoczny ekwipunek: Nosi typowy lniany ubiór wiejski z roślinnymi haftami, trzewiki oraz spiętą pasem skórzaną kamizelkę z karwaszami. W oczy rzuca się również dwuręczny topór, cisowy łuk założony przez ramię oraz kołczan.

Wierzchowiec: Brak
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław