Wielkie otwarcie

Obrazek
Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 394
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Medale: 9
Miano: Rudolf
Rasa: Człowiek
Wiek: Późne 30
Złoto: 19 koron
Stan zdrowia: Fikam nogami.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=143

Wielkie otwarcie

Post autor: Ivan » 30 mar 2018, 0:19

Vatt'ghern2.0

Postęp jest jak stado świń...

Trudno go zatrzymać. I właśnie dlatego spotykamy się na nowym hoście, a ja w imieniu całej naszej brygady, która przez ostatnie dni pracowała w sekrecie nad przeniesieniem forum na nowy silnik, mam przyjemność powitać wszystkich w naszych nowych, odpicowanych progach.

Mając dosyć mankamentów oraz braku gwarancji stabilności sędziwego puna, podjęliśmy męską decyzję, by opłacić nowego hosta i przenieść się na niego na stałe, korzystając ze wszystkich wygód i dobrodziejstw, które jest nam w stanie zaoferować. I chociaż wiąże się to nierozerwalnie z utratą naszych dotychczasowych statystyk oraz postów, jest to ofiara, którą skłonni jesteśmy ponieść w imię wygody naszych graczy oraz wspomnianego postępu.

Możemy was zapewnić, że nie uświadczycie tu więcej błędów oraz mankamentów technicznych naszego starego, choć kochanego forum. Lista zmian na tym polu jest spora i zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z nią i stopniowego oswojenia, choć możemy nadmienić, że otwierają ją większe możliwości edycji, wygodniejsza skrzynka na wiadomości oraz nowy, lepszy czat.

Postaraliśmy się też zachować niepowtarzalny graficzny styl forum, który zawdzięczamy Wulfowi, wzbogacając go dodatkowo o drobne estetyczne detale, które (jak mamy nadzieję) nie ujdą waszej uwadze.

Polecamy zaglądać do tematów, także tych przeniesionych z naszego dawnego forum, zwłaszcza tych z Biblioteki, gdyż wiele z nich uległo nie tylko kosmetycznym zmianom ale przeredagowaniu.

Korzystając z okazji do gruntowanego remontu, kolejną zmianą, która przygotowaliśmy dla was w warstwie rozgrywki będzie oparty na bazie wiedźmińskiej Gry Wyobraźni system, o którym przeczytacie przy okazji tworzenia postaci, a który obowiązywać będzie wraz z otwarciem niniejszego forum. Stali bywalcy posiadający już gotowe postacie jeszcze na starym forum będą mogli przenieść swoich bohaterów na nową mechanikę, otrzymując doświadczenie za rozegrane dotychczas przygody. Sama mechanika jest tu właściwie szczątkowym elementem pełnego podręcznika i służyć będzie jako uzupełnienie oraz urozmaicenie rozgrywki. Warstwa narracyjna oraz inwencja graczy, podobnie jak na starym forum, nadal pozostawać będzie na pierwszym planie.


Nie przedłużając niepotrzebnych wstępów, które i tak mało kto zwykł czytać zostaje mi powitać was tradycyjnym, staroelfim...


Obrazek Ceadmil Dh'oine

(W razie pytań możecie udzielać się w tym temacie. Podstawiamy też plecy pod gratulacje i podziękowania.)
Obrazek — Boże, o co tu chodzi? Dlaczego rycerz mężny podcięty jak pień tui? Czemu, o Wszechpotężny, Dałeś wygrać tej szui?
Tu zabrzmiały fanfary i głos straszliwy rzecze:
— Wyłącznie dlatego, mój stary, że lepiej machał mieczem!

Aishele
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 30 mar 2018, 18:59
Medale: 9
Miano: Burza
Rasa: Człowiek
Wiek: młoda
Złoto: 13,5 koron i jeszcze
Stan zdrowia: ujdzie
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=126

Re: Wielkie otwarcie

Post autor: Aishele » 30 mar 2018, 21:57

Jejku, ale tu wytwornie! Dzień dobry. Piękna niespodzianka, gratulacje dla tych, którzy to eleganckie forum zmajstrowali!
Miłość napadła na nas tak, jak napada w zaułku wyrastający spod ziemi morderca, i poraziła nas oboje od razu. Tak właśnie razi grom albo nóż bandyty!

Konstantin
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2018, 0:50
Medale: 1
Miano: Konstantin al-Khuffashi
Rasa: Człowiek
Wiek: 40
Złoto: 18 koron
Stan zdrowia: Zdrów jak, kurwa, tabun koni.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=130

Re: Wielkie otwarcie

Post autor: Konstantin » 05 kwie 2018, 21:25

Jestem pod wrażeniem nowego forum! Nawet na telefonie śmiga i się nie wywala.
Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław