Co cię odpręża?

Obrazek
Juno
Awatar użytkownika
Medale: 3
Miano: Morgana Mavelle
Rasa: Człowiek
Złoto: 30 koron
Stan zdrowia: Suchotnica.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=305

Co cię odpręża?

Post autor: Juno » 11 sty 2019, 11:09

Kocham ten temat, lecz jest to miłość trudna, albowiem pielęgnuje mą skłonność do bycia wkurwioną na cały świat, zrzędzącą raszplą. Dlatego, by ratować siebie (i innych miłośników suczenia) przed niechybnym osunięciem w otchłań malkontenctwa, postanowiłam założyć kontr-wątek. Równowaga w przyrodzie - jak porządek u Niemców - musi być.

Zatem, aby nie być gołosłowną, zacznę, a wszystkich innych zapraszam do dzielenia się swoimi sposobami na łagodzenie obyczajów. Może ktoś skorzysta z waszych metod i dzięki temu, choć przez chwilę, po świecie będzie chodziło mniej wpienionych ludzi.

Gdy jestem umęczona psychicznie szeroko pojętym życiem, nic tak nie resetuje mi dysku twardego, jak kurewsko gorący prysznic. Tak gorący, że doznania zmysłowe wypierają wszelkie myśli, a gdy go kończę z powierzchni skóry unoszą się wijące wstęgi pary. Po czymś takim czuję się niczym feniks powstały z popiołów. Polecam. Gorąco.
To, co widzisz, co się zda -
Jak sen we śnie jeno trwa.

Ivan
Awatar użytkownika
Medale: 9
Miano: Rudolf
Złoto: 19 koron
Stan zdrowia: Fikam nogami.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=143

Re: Co cię odpręża?

Post autor: Ivan » 11 sty 2019, 20:45

Juno pisze:
11 sty 2019, 11:09
Dlatego, by ratować siebie (i innych miłośników suczenia) przed niechybnym osunięciem w otchłań malkontenctwa
Pozwolę się nie zgodzić, albowiem szczypta wkurwienia i malkontenctwo jest u mnie warunkiem sine qua non dobrego samopoczucia i szczytowej sprawności umysłowej. Że nie wspomnę o koledze Wulfie, dla którego owa otchłań jest postulatem istnienia jako takiego, od której nie może abstrahować, choćby się usrał i ziemię jadł. Co budzi zresztą moje głębokie zrozumienie i szczerą admirację.

Ale niech będzie, błogosławię ten temat.

Moja potrzeba relaksu niestety bardzo często zakłada środki bardziej złożone niż te, które zwykle stosuje się w leczeniu kaca. Relaks i poczucie duchowego spełnienia daje mi wymyślanie głupot oraz prowokowanie innych ludzi. Co z lubością uskuteczniam. Na tym oraz innych forach.
Obrazek — Boże, o co tu chodzi? Dlaczego rycerz mężny podcięty jak pień tui? Czemu, o Wszechpotężny, Dałeś wygrać tej szui?
Tu zabrzmiały fanfary i głos straszliwy rzecze:
— Wyłącznie dlatego, mój stary, że lepiej machał mieczem!

Hagan
Awatar użytkownika
Medale: 1
Miano: Aco
Złoto: 15 koron
Stan zdrowia: Zdrowy

Post autor: Hagan » wczoraj, 20:50

Piwo.

Ivan
Awatar użytkownika
Medale: 9
Miano: Rudolf
Złoto: 19 koron
Stan zdrowia: Fikam nogami.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=143

Post autor: Ivan » wczoraj, 21:17

Hagan pisze:
wczoraj, 20:50
Piwo.
/thread
Obrazek — Boże, o co tu chodzi? Dlaczego rycerz mężny podcięty jak pień tui? Czemu, o Wszechpotężny, Dałeś wygrać tej szui?
Tu zabrzmiały fanfary i głos straszliwy rzecze:
— Wyłącznie dlatego, mój stary, że lepiej machał mieczem!

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław