Baldwin Alarick [Crux]

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Crux
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:00
Miano: Baldwin
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Baldwin Alarick [Crux]

Post autor: Crux » 19 sie 2019, 13:08

Miano: Baldwin Alarick, zwany "Oczko"
Widoczny wiek: około siedemdziesiątki
Rasa: krasnolud

Wygląd:
Jeśli patrzeć z perspektywy krasnoludów, to osobnik w średnim wieku. Jeśli z perspektywy ludzi, to stary dziad. Posiada długą, zaplecioną w warkocze brodę o barwie brązu, miejscami zyskującej siwe pasma. Jego twarz, choć ledwie widoczna spod kołtunów zarostu, jest pokryta paroma wyraźnymi zmarszczkami. Łysy. Lewe oko spowija szara mgiełka- najpewniej Baldwin na nie nie widzi. Krępy, umięśniony, odrobinę gruby. Widać, że żyje dobrze. [/fieldset]



Pogłoski:
- ponoć sierota i podrzutek
- podobno to jedno oko co ma zamglone, to mu kuflem w karczmie wybili
- e, nieprawda, widzieli ponoć jak na ulicy pałą od jakiego oprycha wygarnął, dlatego tak
- ponoć strasznie mrukliwy
- uprzejmy, ale jak z ciekawości kostkę wosku do ręki w jego warsztacie wziąłem, to pół Novigradu słyszało jak na mnie wyklina- jebnięty jakiś!
- ponoć uzdolniony szewc, butki odpierdoli na złoto jak mało kto!
- a ja widziałem jak nóż kuł- to szewc czy kowal?!
- Żyła pierdolona, drogi jak zboże! I z miesiąc trzeba czekać aż się łaskawie do roboty weźmie.
- Cicho, idzie. Zamknąć się, bo ponoć jednego plotkarza tak zdzielił, że tamten z tydzień się zataczał!
- Siedzi i się nie wychyla z pracowni. Pewno chleje. Alkoholik jak nic.
- A czy on przypadkiem nie jest abstynentem? Czysty i schludny chodzi, z każdym się wita na ulicy jak ze swoim. Krasnolud? No nie godzi się! Karzeł i podrabianiec!



Widoczny ekwipunek: fartuch rzemieślniczy, biała koszula, torba z narzędziami, brązowe szarawary, skórzane buty do kolan

Wierzchowiec: własne nogi
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław