Egon van der Berg [Falarism]

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Falarism
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2020, 21:14
Miano: Egon van der Berg
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Egon van der Berg [Falarism]

Post autor: Falarism » 04 mar 2020, 16:08

Miano: Egon van der Berg
Widoczny wiek: Ma 2 z przodu.
Rasa: Człowiek

Wygląd:„Spójrzta panie! Co za chłop z tamtej łajby schodzi. Wysoki, postawny, broda wysoko uniesiona. Czarny strój dworski. Powiedziałbym, że jakiś ważny Czarny przypłynął, jednak jego włosy nie pasują. Rude jakby mu się łepetyna paliła.”
Egon jest wysokim mężczyzną o chudej, acz męskiej posturze. Szerokie barki nadają jej dostojny kształt przez co jego nogi wydają się jeszcze dłuższe. Twarz ma szorstką, wydatne kości policzkowe i szeroką, pełną żuchwę a także zapadnięte policzki. Cechy te podkreślone są gęstą rudą brodą oraz niesamowitą ilością piegów pokrywających całą twarz. Włosy jego są długie, rude niczym płomienie. Zawsze są zadbane i spięte z tyłu w krótki koński ogon. Oczy są bardzo charakterystyczne, jasno brązowe, czasem w słońcu mogą wydawać się żółte.
Zawsze zadbany, z przystrzyżoną brodą, ułożonymi włosami. Ubiera się w eleganckie stroje dworskie, zazwyczaj dublet z długimi rękawami i obcisłe spodnie tego samego koloru. Ze względu na bród jaki panuje w Novigradzie nosi też skórzane trzewiki, które jest mu łatwo wyczyścić z błota.


Pogłoski:
- Toż to szpieg czarnych!
- Bzdura! Kovirski! Zszedł ze statku z ichnią banderą!
- Kupiec? Toż to bezbożnik, który żeruje na ludzkiej niedoli!
- To jest czarownik! Wyszłem po chleb, a on mnie tak zaczarował, że wróciłem do domu z nowym osłem i drewnianą koroną!
- Ponoć sprzedał własną matkę


Widoczny ekwipunek:
- Czarny dublet,
- Skórzane trzewiki,
- Kord przy pasie.

Wierzchowiec:
Sprzedał ze swoim ojcem w pakiecie.
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław