Tablica ogłoszeń: Eysenlaan

Obrazek

Kolejne odradzające się centrum przemysłu, drzewiej stojące kuźnicą, fryszarkami i hutą galmanu, zaś obecnie dziesiątkami mniejszych warsztatów, w ogniu codziennej pracy wykuwających miastu nową przyszłość i możliwości dla regionu.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Eysenlaan

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:26


Obrazek Turniej strzelecki Pewnyś swej ręki i oka? Z cięciwą i szypem jesteś za pan brat? Zajdź na zawody strzeleckie pod miasto i sprawdź się z innymi. Mierzenie do celu na różnych dystansach, do ruchomego na rzece i popis umiejętności łowieckich. Te oraz inne konkurencje wyłonią zwycięzcę i szczęśliwego posiadacza nagrody, którą dlań przewidujemy. Zapisy u Mikela, marka wpisowego na szypy.

Obrazek Kopalnia do demonstryzacji Od czasu Drugiej Nilfgaardzkiej stary szyb na wyżynie na zachód od miasta stoi i niszczeje, marnując się i służąc za wylęgarnie dla poczynających tam bestii. W obawie o nasze bezpieczeństwo i dla przeciwdziałania marnacji, opłacimy kogoś, kto podejmie się odpotworzenia kopalni i zbadania jej stanu. A nuż uda się ją jeszcze odratować. Piętnaście marek za takową przysługę skłonniśmy zaoferować.

Velibor, wójt Eysenlaan

Obrazek Przystąp do cechu I chodź z nami budować lepszą przyszłość i dobrobyt grodu! Przyjmiemy rzemieślników z doświadczeniem, nowych przysposobimy, użyczymy narzędzi i materiałów. Chętni uderzać do majstrów Matisa i Bogosa w kuźnicy.
Obrazek Nawracający upiór Od jakiegoś czasu nawiedza mię widmo, dręczy we śnie i jawie, żyć nie daje, wpędza w trwogę i zgryzotę. Jeśli człek wielkiej wiary lub mądrości będzie w stanie uwolnić mnie od wpływu złego ducha, zadośćuczynię mu po stokroć.

Izydor, bazarnik ze smatruza
Obrazek Światło mego życia Aine, moja córka, zniknęła. Pomóżcie mi ją odzyskać. Jeśli nie ze współczucia, to choć z wyrachowania. Zapłacę.

Cainneach Navan

Obrazek Najlepszy płatnerz w mieście ...to ja, majster Delbert, czego wszem wobec dowiodę, z małą pomocą dzielnego chwata, który zechce pomóc mi skontrolować jakość mych wyrobów. Oczywiście nie za darmo.

płatnerz Delbert
Obrazek Eskorta na południe
Zabrałem ze sobą na wóz kaleki i wojennych uchodźców. Wiozę ich do Brugge, a droga to daleka i czasy niepewne. Komu takoż w tę stronę wypada droga, ten zechciałby się ulitować i towarzyszyć nam ku ochronie i obronie. Razem to zawsze raźniej, a my w zamian za towarzystwo użyczymy swoich racji i sypniem trochę grosza.
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław