Złote Laury VG: Nominacje

Obrazek

Archiwum nieaktualnych tematów.


Wulf
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:12
Miano: Cyprian de Nogaret
Zdrowie: Okaleczona twarz.
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Wulf » 22 mar 2023, 0:27

Obrazek
Albo nasza przyszła forumowa tradycja.

Co jak co, drodzy gracze, ale na brak rozrywki nie możecie narzekać. Krwawa Arena (kontynuacja już wkrótce), eventy, przewrotne Figle i sesje poboczne dały wam niemało okazji, żeby nabić kabzy swoim postaciom oraz przytulić nieco słodziutkich WPR-ów. Ale jeszcze nie czas spocząć na laurach, bo... Nie, co ja pierdolę. Właśnie TERAZ będzie czas na laury. Tym razem sięgniemy do najlepszych hollywoodzkich tradycji i zabawimy się w małą galę w stylu Oscarów, tylko bez pedofilii i bicia prowadzącego po twarzy za żartowanie z waszej żony. I jeszcze zamiast statuetek najlepsi z was będą mieli szansę zgarnąć ekskluzywne odznaczenia, które przyozdobią ich profile w miejscu medali. Szansa ta będzie im dana na drodze nominacji w jednej z kilkunastu różnych kategorii. O nich za chwilę, najpierw kilka reguł:


Zasady plebiscytu1. Tylko użytkownicy posiadający zaakceptowaną KP albo Prusak mogą być nominowani.
2. Każdy gracz musi zgłosić po trzy nominacje w każdej kategorii. Nominowane osoby zmierzą się w finalnym głosowaniu.
3. Nie można nominować siebie samego.
4. Nominacje można zgłaszać do terminu: 1 kwietnia
5. Post należy ukryć używając bbcode [hide]


Głosowanie odbywa się w tym temacie i jest tajne, czyli: z rozwijanej listy Ukryj treść obok menu czcionek, wybieracie opcję Dla administracji i MG. Posty zostaną odtajnione po rozstrzygnięciu konkursu. Oprócz podawania nominacji, możecie uzasadnić swój wybór, do czego zachęcamy.


Same laury, podzielone na dwa rodzaje, prezentują się tak:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

1. Najlepsza postać gracza — najlepiej wykreowana postać aktywnego gracza.
2. Najlepszy NPC — najlepszy bohater drugoplanowy wymyślony na potrzeby fabuły — głównej lub sesji pobocznej. Laurem nagrodzimy stwórcę enpeca.
3. Najlepszy wątek — najciekawszy wątek lat 2022/2023, skupiacie się na tych z fabuły głównej.
4. Najlepsza sesja poboczna — wasza ulubiona sesja z działu „Opowieści”. Wiedźmińska lub nie.
5. Najlepszy pisarz — najostrzejsze pióro i najlepszy warsztat literacki forumowej społeczności.
6. Najlepsze wydarzenie — event, update techniczny albo inne zdarzenie z tego lub minionego roku.
7. Najlepsza scena — najciekawsza lub najzabawniejsza scena z dowolnego wątku fabularnego.
8. Największy szczęściarz — czyli któremu bohaterowi upiekło się najbardziej, tudzież który dojebał najlepszego krytola.
9. Najlepsze Królestwo Północy — tu zamiast lauru, dostaniecie fabularną niespodziankę związaną ze zwycięskim królestwem. Do wyboru macie Cztery Królestwa i tak, Vespa, można nominować Novigrad. Tu nominujecie od razu jedno, nie trzy,

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

10. Najlepszy avatar — wasz ulubiony ryj z obrazka na profilowym.
11. Największy pojeb — bierzemy pod uwagę całokształt: dokonania postaci jak i gracza.
12. Największy pracuś — przodownik pracy, który wcisnął do limitu.
13. Najlepsza kawa — rozstrzygnijmy to raz, a porządnie.
14. Największy oblech — czyja aktywność najbardziej odebrała wam apetyt.
15. Przegryw roku — nagroda pocieszenia dla najbardziej zjebanego przez życie usera.
16. Rozczarowanie roku — ktoś lub coś, co najbardziej zawiodło wasze oczekiwania.
17. Największy śmieszek — który to taki dowcipny?
18. Najlepsza fotorelacja — kategoria zdjęć dowolna: przyrodnicza, kuliarna, podróżnicza, fekalna etc.





Instrukcja obsługi kodu hide dla milusińskich :)
► Pokaż Spoiler
Ilość słów: 0

Lasota
Awatar użytkownika
Posty: 285
Rejestracja: 21 kwie 2022, 12:02
Miano: Lasota z rodu Wielomirów
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Lasota » 22 mar 2023, 11:22

Obrazek 1. Najlepsza postać gracza — Breith, Eist Cintryjczyk, Arbalest
2. Najlepszy NPC — Norbert prawnik, Aust Ptaka, Łysy Luka z Albatrosa
3. Najlepszy wątek — Podróż Eista i jego kompanów; patrol po tawernach Jorega; sesja Juno z wampirem
4. Najlepsza sesja poboczna — sesja Ptaka
5. Najlepszy pisarz —Ivan, Wulf, Arbalest
6. Najlepsze wydarzenie — Lusterka Wulfa, Dziki Gon, Korona Lata,
7. Najlepsza scena — Walka z potworami pod wieżą agromanty, kopnięcie Furii w jajca Jorega, spotkanie Eista z oprychami pod karczmą
8. Największy szczęściarz — Breith, Joreg, Ptak.
9. Najlepsze Królestwo Północy —Aedirn
Obrazek 10. Najlepszy avatar — Arbalest, Vespa, Wulf
11. Największy pojeb — Ivan, Wulf, Vespa
12. Największy pracuś — Ivan, Wulf, Juno
13. Najlepsza kawa — Wulf, Joreg, Vespa
14. Największy oblech — Ivan, Wulf, Joreg
15. Przegryw roku — Arba, Prusak, Breith
16. Rozczarowanie roku — Prusak (brak KP)
17. Największy śmieszek — Ivan, Wulf, Vespa.
18. Najlepsza fotorelacja — przyrodnicze Jorega, zdjęcia z podróży Vespy, zdjęcia artyzmu Juno.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2023, 22:05 przez Lasota, łącznie zmieniany 1 raz. Ilość słów: 0
Kill count:
  1. zaskroniec

Arbalest
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 01 sty 2022, 21:49
Miano: Issaen Hiseerosh, zwana Istką
Zdrowie: Zdrowa, płytkie skaleczenie na szyi
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Arbalest » 22 mar 2023, 12:01

1. Najlepsza postać gracza — Lasota Wielomir (nigdy nie wiadomo co zrobi za moment); Joreg Borgerd (swojskość w graniu krasnoluda); Asteral von Carlina (oryginalna kreacja i charakter, moje kumoterstwo)
2. Najlepszy NPC — Aust od Asterala; Daromir od Lasoty; Yseult z wątku Jorega
3. Najlepszy wątek — Morgana u Borsodych; Śledztwo Elspeth w Novigradzie; Lasota rozbijający się po Ban Ard
4. Najlepsza sesja poboczna — Zew Pustkowi; Sromota; Noce Nowego Orleanu
5. Najlepszy pisarz — Vespera; Ivan; Juno
6. Najlepsze wydarzenie — Belleteyn; Arena; Psoty i Figle
7. Najlepsza scena — Morgana mordująca draba szpilą do włosów (najlepszy frag jaki widziałem na VG); przesłuchanie ćwierćelfa przez Elspeth z asystą Dużodobrego; starcie Jorega z piratkami
8. Największy szczęściarz — Lasota uciekający przed Dzikim Gonem; Breith ubijająca kretołaka w dwie tury; Stańko wygrywający Arenę
9. Najlepsze Królestwo Północy — Aedirn
10. Najlepszy avatar — Breith; Lasota; Asteral
11. Największy pojeb — Wulf za domniemaną koprofilię; Vespera za udział w torturowaniu Bogu ducha winnego ćwierćelfa w swoim wątku; Lasota za całokształt i nieprzewidywalność gry jego postaci
12. Największy pracuś — Ivan za organizację eventów; Wulf za to samo, plus opiekę nad forum i nowinki techniczne; Lasota za organizację dwóch sesji w Opowieściach
13. Najlepsza kawa — Joreg; Lasota; Vespera
14. Największy oblech — kategoria stworzona przez Wulfa dla Wulfa; poza tym Asteral za okazjonalne pojebane gify i Joreg za kawę podlaską
15. Przegryw roku — nie mogę głosować na siebie za przejebanie prawie każdego eventu w zeszłym roku, więc Prusak — wszyscy wiemy za co; Asteral — półtorej roku aktywnej gry, a dworek dalej nieodczarowany; Wulf — bo nie miał jeszcze okazji powrócić do gry Cyprianem. Moje kondolencje.
16. Rozczarowanie roku — Lasota ciągle nie zaliczył żadnej panny i nie ubił nic poza zaskrońcem (należy to liczyć jako dwa osobne rozczarowania); Prusak dalej nie skończył KP
17. Największy śmieszek — Ivan; Wulf; Joreg
18. Najlepsza fotorelacja — Wulf za anabolicznego potwora; Joreg za 30 dni z kawą; Lasota za cały kanał kulinarny
Ilość słów: 0
Obrazek

Joreg
Awatar użytkownika
Posty: 184
Rejestracja: 19 maja 2022, 20:23
Miano: Joreg Borgerd
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Joreg » 22 mar 2023, 21:17

1. Najlepsza postać gracza
Arbalest - nasze postacie to były somsiady jeszcze w Rivii. Nominacja polityczna.
Vespera - dzielnemu stróżowi prawa za niezmordowane przemierzanie lochów, burdeli i melin.
Asteral - rudowłosy wegetarianin zawsze na propsie.
2. Najlepszy NPC
Ivan - za niezliczone NPC, a szczególnie za czarodzieja, który zmaterializował Istce gówno w kieszeni.
Wulf - za postać Gnarka (xD).
Lasota - za pijaka-wróżbitę, Jackowskyego.
3. Najlepszy wątek
Breith - za wejście w fabułę z przytupem i usieczenie kretołaka w pierwszych postach gry.
Elgar - szkoda, że nie gra. Wątek żebraka w porcie to był wspaniały pomysł.
Lasota - za zakłucie zaskrońca oraz próbę poskromienia niedźwiedzia, którego ofiarą padł niewinny ciapek.
4. Najlepsza sesja poboczna
Juno - Bal u Solomona. Żałość i ból, że nie było okazji go dokończyć.
Lasota - Noce Nowego Orleanu. Co prawda nie grałem, ale obserwowałem.
Asteral - Sromota. Dopiero teraz doczytałem i to jest mój faworyt.
5. Najlepszy pisarz — można wymienić tylko troje, więc wymieniam tych, których styl najbardziej do mnie przemawia.
Asteral
Ivan
Juno
6. Najlepsze wydarzenie
Wulf - update techniczny, dzięki któremu mamy dostęp do pełnych KP oraz "Figle".
Ivan - event-arena.
7. Najlepsza scena
Arbalest - magiczne gówno w kieszeni.
Breith - posłanie kretołaka w przestrzeń powietrzną.
Vespera - za moment "przekucia" w sesji Cień Władcy Demonów.
8. Największy szczęściarz
Lasota - spektakularnie fartowna ucieczka przed Dzikim Gonem.
Breith - za wynik na kościach (5,6,6), przy rzucie na wykorzystanie znaku Aard.
Juno - w pierwszej edycji areny ściągnęła postać Asterala jednym strzałem, prosto w głowę.
9. Najlepsze Królestwo Północy — Temeria, niech żyje kazirodztwo i dyzenteria!
10. Najlepszy avatar
Breith - za własnoręcznie robiony avatar.
Kariss de Valnor.
Vespera.
11. Największy pojeb
Wulf - nieprzewidywalny gość, raz coś naprawi, a innym razem wywróci serwer do góry kołami.
Eist - równie nieprzewidywalny jegomość, co zanim jeszcze dobrze osiadł w fabule, postanowił zapewnić nam rozrywkę w drugim turnieju.
12. Największy pracuś
Vespera - jak ją czasem wciągnie to klękajcie narody.
Lasota - wszyscy wiemy, że Lasota ciśnie jak zły.
Wulf - oto człowiek wyjazdów międzynarodowych i prac konstrukcyjnych na forum.
13. Najlepsza kawa
Nominuję tych, których zdjęcia lub wpływ na kulturę picia kawy miał dla mnie znaczenie:
Lasota
Vespera
Wulf
14. Największy oblech
Asteral - w tej kategorii, bo jak czasem zarzuci gifem to nie wiem w którą stronę patrzeć.
Wulf - za widoczną aktywność na "targowisku obleśności".
15. Przegryw roku
Prusak - za niezrobione KP pomimo deklaracji.
Lasota - ponieważ przegrał cały majątek w turnieju.
16. Rozczarowanie roku
Prusak - jak w kategorii powyżej. Rozczarowanie tym większe, że już nawet uprosił się ramki do avataru.
Vespera - z racji faktu, że jest mocna w gębie, ale nie potwierdziła na arenie, że także w pięści.
17. Największy śmieszek
Vespera - za niezliczone ilości memów.
Ivan - ponieważ kładzie mnie na łopatki zazwyczaj jedną, celną ripostą.
Arbalest - za poczucie humoru wpadające w mój gust.
18. Najlepsza fotorelacja
Lasota - za przepisy, z których zdarzało mi się korzystać i za kawkę oczywiście.
Vespera - za zdjęcia muchołówek i flaszek.
Asteral - za herbaty wszelakie, a także wypad na hamaki do lasu.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2023, 19:26 przez Joreg, łącznie zmieniany 1 raz. Ilość słów: 0

Vespera
Awatar użytkownika
Posty: 182
Rejestracja: 07 cze 2021, 15:44
Miano: Elspeth Favres
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Vespera » 26 mar 2023, 21:40

1. Najlepsza postać gracza
— Asteral von Carlina;
— Joreg Borgerd;
— Lasota z Wielomirów.
2. Najlepszy NPC
— Feretsi, wampir, który za kilka wieków będzie słuchał black metalu;
— Aust, niezłomny w opieraniu się urokom łatwych lasek łapiących frajerów na dziecko;
— Dużodobry, za bycie chorym i niezręcznym pojebem Novigradu. Nominuję, bo to NPC wymyślony i wykreowany przez Ivana, nie przeze mnie.
3. Najlepszy wątek
— Nawiedzony dworek młynarski i problem upiora;
— Morgana i jej zabawy w domu aukcyjnym Borsodych;
— Pub crawling Jorega, tego ochlejmordy.
4. Najlepsza sesja poboczna
— Cień Władcy Demonów i cała rozróba w Ściankach, do której dołączyli prawie wszyscy aktywni gracze VG (nie liczę tych, co zarejestrowali się później);
— Zew pustkowi, za dobrą zabawę i za to, że udało nam się to doprowadzić do końca.
5. Najlepszy pisarz
— Ivan vel. Dziki Gon za lekkość pióra, a także bogactwo języka i kulturowych nawiązań.
6. Najlepsze wydarzenie
— Niewolnik Wulfa, tj. zainstalowanie bota informującego na bieżąco na Discordzie o nowych postach.
— Midaëte — bardzo przyjemny event fabularny o lekkiej formule;
— Loteria świąteczna — coroczny punkt programu VG, swoista tradycja.
7. Najlepsza scena
— Zabójca zaskrońców. Polowanie na prawdziwe monstrum, czyli pełne emocji zajebanie zaskrońca włócznią przez Lasotę;
— Błąd w obliczeniach, czyli teleportacja fekaliów do kieszeni Istki, zakończona uzasadnioną indagacją Austa, czy właśnie zdefekowała.
8. Największy szczęściarz — Breith i rozwalenie kretołaka.
9. Najlepsze Królestwo Północy — Novigrad. Reszta to faworki.
10. Najlepszy avatar
— Lasota za pozowanie na Sylvestra Stallone albo innego Stevena Seagala Vattgherna.
— Ivan i poważna gęba godna wschodniego kacyka.
— Asteral i brud na facjacie oddający stan jego czarnego sumienia.
11. Największy pojeb — Asteral von Carlina i wszystkie jego postaci. Zarywanie bab cmentarnych, naziści w sesjach pobocznych, eksterminacje, obozy koncentracyjne i cała reszta pojebaństwa mówią same za siebie.
12. Największy pracuś
— Ivan vel. Dziki Gon za zapieprzanie z odpisami na co najmniej trzy etaty;
— Wulf za ciągłe zapieprzanie techniczne przy forum;
— Lasota za niezmordowanie w organizowaniu sesji pobocznych, uczestniczeniu w dodatkowych konkursach i eventach oraz wklejaniu fot żarcia.
13. Najlepsza kawa
— Lasota za podlaski brutalizm;
— Joreg za próby ucywilizowania się poprzez zakup filiżanki.
14. Największy oblech — Wulf. Bezapelacyjnie, do samego końca, jego lub tego forum. Pod każdym względem on, bo Joreg to przy nim amatorka, a zdjęcia kup to tylko karmienie jedynego prawdziwego oblecha.
15. Przegryw roku
— Prusak za bycie robalem niezdolnym do stworzenia KP albo choćby napisania poprawnie zbudowanego zdania do referatu.
— Arbalest za całokształt porażki, która regularnie go otacza.
16. Rozczarowanie roku
— Wątek menela Elgara, który chował ryby w spodniach. Każdy był ciekawy, co jest w skrzynce, którą zajebał w novigradzkim porcie, a żul nie odpisał w terminie i bezsensownie kipnął. Do dziś nie wiadomo, co było w tej skrzynce.
— Prusak za całokształt.
— Gówniany skrypt ze śniegiem wrzucany co roku na VG, przez który tnie forum.
17. Największy śmieszek — Lasota, który regularnie zaskakuje swoimi mądrościami w postach i na Discordzie.
18. Najlepsza fotorelacja
— Robale Jorega.
— Kuchenne rewolucje Lasoty.
— Kulturalne herbatki i posiłki Ptaka.
Ilość słów: 0
Nigdy nie pytaj, komu bije dzwon: bije on tobie.

Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Ivan » 27 mar 2023, 17:17

1. Najlepsza postać gracza:

Lasota Wielomir — weteran spod Sodden walczący z demonami przeszłości. Postać wiarygodna i odgrywana zgodzie z założeniami z KP, będącej, notabene, jedną z bardziej bogatych w treść, jaką miałem przyjemność sprawdzać. Ponadto bohater wykazujący inicjatywę i mający pomysł na siebie, co zawsze ceniłem zarówno u graczy, jak i postaci.

Elspeth Favres — ze względu na moją słabość do postaci śledczych i wątków kryminalnych. No i za interesujący koncept bohaterki z przemyślanym tłem fabularnym w Novigradzie, który wciąż darzę podobną co Efa estymą, choć wyrażaną powściągliwej. Daruję jej już nawet tę chamską podjebkę z Peaky Blinders w historii.

Cyprian de Nogaret
— podium należy się za samo opowiadanie KP, choć mam ból dupy, że spoceniec napisał dłuższą od mojej i z lepszym zakończeniem. Wierzę, że znajdziesz kiedyś prowadzącego, który podoła udźwignięciu jej.


2. Najlepszy NPC:

Jasnowidz Jackowsky ze Ścianek — lokalny Zadok Allen w świecie Cienia Władcy Demonów.
Aust von Molauch — bo ciekawie odgrywa mi się młodego, ambitnego adepta magii wrzuconego w rustykalny pierdolnik.
Daromir Wielomir — za wyzwanie odgrywania bachora i rzutem na taśmę, za dopełnianie historii ojca.

Honorable mentions:


Kurt Karakalis — szef Elspeth. Vespa, chętnie pogram nim częściej.
Gnark — drugi barwny enpec z sesji Lasoty. Prawie bym o nim zapomniał.


3. Najlepszy wątek:

Scooby Doo Dworek młynarski
Przygody Jurnego Wojaka Lasoty
Pub crawl z Joregiem


4. Najlepsza sesja poboczna:

Cień Władcy Demonów — tajemnica, polityka i mrok wokół. Czego chcieć więcej?
Bal u Solomona — cześć jego nieodżałowanej pamięci.


5. Najlepszy pisarz:

Lasota — przyszedł z przyzwoitym warsztatem i widać, że pobyt u nas mu służy, bo z czasem jest jeszcze lepiej.
Arbalest — niezrażony dąży do doskonałości w postach, napierdalając po kilka edycji dziennie. Keep the fire burning.
Vespera — obligatoryjnie, za przemycanie w tekstach wielu interesujących archaizmów wzbogacających forumową polszczyznę.


6. Najlepsze wydarzenie:

Psoty i Figle — za pierwszy forumowy teleturniej, który dał mi wiele okazji do kultywowania schadenfreude.
Integracja forum z imgurem — nieironicznie najlepsze rozszerzenie w historii forum, oszczędzające mi aż dwóch kliknięć.


7. Najlepsza scena:

Wieczór II — tłusty post i kawał dobrego narratorstwa.
Zaklinanie pogody pod wieżą przez Asterala— mniej oczywista nominacja, ale chciałem gdzieś zapropsować dobrą wczuwę w odgrywanie czarodzieja.
Joreg i konkluzja wątku Marcela — za rzadko spotykany akt altruizmu i rasowej solidarności.

8. Największy szczęściarz:

Breith i kretołak wyjebany w stratosferę.
Ptak za prawie bezbolesne przejście przez Figle z niezłym końcowym wynikiem.
Joreg, którego Stańko przeżył finałową walkę z faworytem Areny.

9. Najlepsze Królestwo Północy:

Kovir i Poviss. Redania, bo chcę zobaczyć tam ruch.

10. Najlepszy avatar:

Breith, bo nieczęsto zdarza się ktoś, kto sam robi sobie konterfekt.
Lasota, za chłodnego zabijakę z blantem w zębach.

11. Największy pojeb:

Asteral i jego barwna galeria zbrodniarzy oraz dziwnych gifów.
Lasota — za duży potencjał chaosu drzemiący w niektórych jego pomysłach.
Arbalest, jako że ciągłe zmienianie postów podpada pod zaburzenie obsesyjno-kompulsywne.


12. Największy pracuś:

Wulf — za najbardziej owocny w usprawnienia forum rok, a także organizację eventów.
Arbalest — najlepsze tempo, najdłuższe posty, najwięcej edycji.
Lasota — nie tylko aktywny gracz, ale i prowadzący w drugiej już sesji.


13. Najlepsza kawa:

Lasota jako ojciec kawowego trendu i twórca niezliczonych impresji.
Joreg za konsekwencję i słowność w postowaniu kaw przez miesiąc i postępujące spedalenie dojrzałość do dobrego gustu.
Czarnuch od Wulfa.


14. Największy oblech:

Król szczurów, zasiadający na tronie syfu tyran zjadający gówno tego świata — Wulf.


15. Przegryw roku:


Isabella — pośmiertnie za dezercję, najbardziej darwinowski zgon na forum, powrót w niechwale i ucieczkę zaraz potem, bo dokuczali na disco.

Biorąc pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa zmaterializowania się gówna w kieszeni, chciałem nominować go do kategorii szczęściarza, ale niech będzie — Arbalest.

Prusak — dla zasady, za zrobienie z gęby cholewy.


16. Rozczarowanie roku:

Vespera — za opierdalactwo w fabule głównej, a pośrednio za wymigiwanie się od areny.

Roel — bez zaskoczenia, ale niech będzie.

Zbiorowo — wszyscy ci, którzy tworzą postać, nie wiedząc, czego chcą od fabuły, po czym znikają po tygodniu.

17. Największy śmieszek:

Wulf — wstyd się przyznać, ale bawi mnie gówno, które postuje. Często jest to dosłownie gówno.
Lasota — za potencjał komediowy niektórych perypetii jego postaci. Czasem przebłysk humoru w narracji.
Vespera — naciągana nominacja za niektóre wiedźmińskie i historyczne memy, które mi się spodobały. I ten jeden żart jak zmieniła sobie nick razem z Voron.


18. Najlepsza fotorelacja:

Leśne eskapady Jorega
Kulinarne aranżacje Lasoty
Anaboliczny potwór by Wulf.
Ilość słów: 0

Asteral von Carlina
Awatar użytkownika
Posty: 303
Rejestracja: 25 lis 2021, 9:05
Miano: Asteral von Carlina
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Asteral von Carlina » 30 mar 2023, 13:48

1. Najlepsza postać gracza
Karri Kaatarine Breith — z za całokształt wykreowania postaci, elementy historyczne, art, klimat.
Issaen Hiseerosh — za konsekwencje kierowanie postacią, barwność i klimat postaci
Lasota Wielomir — za klątwy, dzieciaka i słabość do milfów
2. Najlepszy NPC — brak
3. Najlepszy wątek
Lasota Wielomir — bo jest jednym z niewielu wątków głównych, które śledzę?
Elspeth Favres — bo straszyła mnie stosem?
4. Najlepsza sesja poboczna
Noce Nowego Orleanu — nadal czuje niedosyt, że sesja została zakończona, a gdzie świetnie się bawiłem
5. Najlepszy pisarz
Ivan — nie ma drugiego takiego, co równie dobrze włada klawiaturą
Juno — wiem, że jest nieaktywna od dłuższego czasu, ale myślę sobie, że nadal zasługuje, żeby się tutaj znaleźć
Arbalest — tak wyedytowanych postów jeszcze świat nie widział
6. Najlepsze wydarzenie
Event: arena — rozbudził bardzo dużo emocji wśród pospólstwa, mam nadzieję, że wersja 2.0 okaże się równie emocjonująca
7. Najlepsza scena
Gówniana scena Istki — tego nie trzeba komentować
8. Największy szczęściarz — brak
9. Najlepsze Królestwo Północy
Aedirn — najwyżej punktowane w Familiadzie
10. Najlepszy avatar
Arbalest — estetyka pierwsza klasa
Breith — bo to własna robota
11. Największy pojeb
Lasota — ciągoty do milfów, do bicków Wulfa, brutalizm w sztuce
Ivan i Wulf — tego się nie da rozgraniczyć
12. Największy pracuś
Arbalest — pierwszy edytor forum
Lasota — jak zawsze wyrabia 115 % normy, odpisuje jak burza
13. Najlepsza kawa
Joreg — należy mu się !
Lasota — za estetykę
Vespera — za ten brutalizm ... albo to na odwrót miało być.
14. Największy oblech brak
15. Przegryw roku brak
16. Rozczarowanie roku brak
17. Największy śmieszek brak
18. Najlepsza fotorelacja
Joreg — za las, owady, rzadkie odmiany roślin, zwierzęce gówna, czaszki zwierząt
Lasota — za kucharskie dokonania, nawet sam robiłem dania z jego fotorelacji
Ilość słów: 0
Obrazek

Kriss de Valnor
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 05 mar 2023, 20:26
Miano: Kriss de Valnor
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Kriss de Valnor » 31 mar 2023, 23:17

1. Najlepsza postać gracza
2. Najlepszy NPC
3. Najlepszy wątek
4. Najlepsza sesja poboczna
5. Najlepszy pisarz
6. Najlepsze wydarzenie
7. Najlepsza scena
8. Największy szczęściarz
9. Najlepsze Królestwo Północy — Kaedwen
10. Najlepszy avatar — Vespera
11. Największy pojeb
12. Największy pracuś
13. Najlepsza kawa
14. Największy oblech
15. Przegryw roku
16. Rozczarowanie roku
17. Największy śmieszek
18. Najlepsza fotorelacja
Ilość słów: 0

Eist Cintryjczyk
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 02 gru 2022, 18:44
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Eist Cintryjczyk » 01 kwie 2023, 11:51

1. Najlepsza postać gracza — Lasota, Joreg, Asteral von Carlina
2. Najlepszy NPC — Ekipa Egidia (bohater zbiorowy), łowczy Gerolf
3. Najlepszy wątek — mój! ;)
4. Najlepsza sesja poboczna — Sromota
5. Najlepszy pisarz — Ivan, Vespera, Asteral von Carlina
6. Najlepsze wydarzenie — keine Ahnung
7. Najlepsza scenaviewtopic.php?f=95&t=687&p=7008&hilit=egidio#p7008
8. Największy szczęściarz — Nie mam pojęcia
9. Najlepsze Królestwo Północy — Redania
10. Najlepszy avatar — Lasota, Kriss de Valnor, Breith
11. Największy pojeb — Lasota
12. Największy pracuś — Ivan, Wulf
13. Najlepsza kawa — Joreg
14. Największy oblech — Wulf
15. Przegryw roku — ???
16. Rozczarowanie roku — Oby nie ja!
17. Największy śmieszek — Ivan, Asteral von Carlina, Joreg
18. Najlepsza fotorelacja — Joreg
Ilość słów: 0
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Terry Pratchett

Wulf
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:12
Miano: Cyprian de Nogaret
Zdrowie: Okaleczona twarz.
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Wulf » 02 kwie 2023, 3:25

1. Najlepsza postać gracza — Lasota: wzbudza moim zdaniem największe zaintersowanie, jest nieprzewidywalny i bawi się fabułą, nie stroniąc od trudnych lub mało racjonalnych decyzji. Vespera, ponieważ podoba mi się jej postać i sznyt z jakim ją prowadzi. Pisze zwięźle i bezpośrednio, dobrze trzyma się wykreowanego charakteru. Podium zamyka Juno ze swoją dobrze zbudowaną, pełną niuansów Morganą. Wciąż mam jej za złe, że wrzuciła kartę tej postaci przede mną i tym samym nieświadomie podjebała mi pomysł na bohatera, którego następnie musiałem przetransformować w Cypriana.
2. Najlepszy NPC — Dużo w takich obrodziło i ciężko znaleźć kogoś, kto na nominację nie zasługuje. Dla przekory dam Lochę, a następnie Austa i Gnarka, którego uważam za twór Lasoty.
3. Najlepszy wątek — Tu raczej nie zabłysnę. Dworek, przygody Lasoty i KGB-owskie story Elspeth.
4. Najlepsza sesja poboczna — Uczestniczyłem tylko w jednej, ale śledziłem kilka. Zatem: Zew Pustkowi i katorżnicze przesłuchanie przeprowadzane przez nasze zdolne dziewczęta. Bal u Salomona, który pozostawił mnie z żalem, że nie zdążyłem dołączyć. Dobrze też czytało mi się Noce Nowego Orleanu, bardzo wysoki poziom postów a także staranności z doborem grafik i podkładu muzycznego.
5. Najlepszy pisarz — Przez osiem lat przewinęło się tu wiele lekkich piór. I od zawsze najbardziej imponował mi poziom dwóch osób, Licho i Ivana. Tą pierwszą stawiam nawet na pierwszym miejscu, ale nie mogę jej tu nominować z wiadomych przyczyn. Ivan jest w mojej ocenie za nią o długość paznokcia. Świetny, wyrobiony już warsztat, ogromna wiedza, zarówno wiedźmińska jak i historyczna pozwalają mu budować gęstą, pełną detali narracje. Do tego potrafi tworzyć krwiste charaktery, jak i odgrywać swoje postaci solo. Od dawna najlepszy.

Nominuję rówież Lasotę, który bardzo mi zaimponował we Władcy Demonów. Genialna narracja.

Dam również Asterala, który, jeśli chce, potrafi stworzyć tłusty tekst. Poza tym, uważam, że poziom naszych graczy jest bardzo wysoki i wyrównany, także szczerze powiedziawszy, mógłbym nominować jeszcze pare osób.

6. Najlepsze wydarzenie — Belleteyn: klimatyczny event. Arena: gracze mieli mnóstwo funu i cała społeczność żyła pojedynkami. Do tego Catriona na fabule.
7. Najlepsza scena — Oczywiście gówno Asterala. Poza tym Vespera i jej kontakt z wieżą we Władcy. A na końcu Juno i jej headshot na Arenie.
8. Największy szczęściarz — Asteral, chujek przemknął zgrabnie między wszystkimi moimi pułapkami w Figlach. Breith za kretołaka. Ivan, że ma okazję ze mną współpracować.
9. Najlepsze Królestwo Północy — Novigrad. Niech stosy płoną.
10. Najlepszy avatar — Lasota, Arbalest, Vespera.
11. Największy pojeb — Nazista Asteral. Lasota z jego nierzadko dziwnymi zdjęciami oraz Arbalest za miliony editów.
12. Największy pracuś — Bezkonkurencyjnie Ivan, który napierdala posty i ogarnia życie forumowe niczym bot, prowadząc wszystkie wątki. Lasota za jego odczuwalne zaangażowanie w życiu naszej społeczności, oraz Arbalest, który jest wiecznie aktywny.
13. Najlepsza kawa — Lasota za zapoczątkowanie trendu. Joreg za pełną zwrotów miesięczną serię. Vespera za pedalskie fikuśne filiżanki.
14. Największy oblech — Ivan za wysyłanie zdjęć swojej parówy na kanale administratorskim. Lasota za kawę z cebulą i upierdolone biurko. Michu za podcierkę z długimi tipsami.
15. Przegryw roku — Arbalest, bo jakże kto inny. Nasz król przegrywów.
16. Rozczarowanie roku — Roel, bo jest leniwą pałą i mi zbałamucił kilka miesięcy, które zwieńczył bezpłciową wymówką. Lasota, bo obsrał zbroję w Figlach. Juno, bo nas porzuciła w sposób, na który nie zasługiwaliśmy.
17. Największy śmieszek — Ivan, bo uwielbiam nasze rozmowy na privie, które niejednokrotnie wywołały mój szczery śmiech. Vespera, bo choć ma bitch vibe i nie umie przegrywać, to nie ujmę jej umiejętności pikantnych i dobrze skrojonych ripost. Arbalest za dystans i wzorowe odgrywanie czarnej owcy.
18. Najlepsza fotorelacja — Lasota, który chyba rozpoczął modę na wrzucanie fot na naszym dc. Joreg za leśne gówna i Vespera za absynt.
Ilość słów: 0

Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Ivan » 04 kwie 2023, 0:35

Obrazek

Panie, Panowie, Piwniczaki udające Panie,

Spotykamy się po ponad tygodniu, by przejść do ostatniego etapu naszej zabawy. Nagłówek posta powinien was naprowadzić, na czym będzie on polegał, ale powiem Wam i tak: na wyłonieniu z grona nominowanych najlepszych (Waszym zdaniem) userów i zdarzeń. Inaczej niż w nominacjach, możecie zdecydować się tylko na JEDNĄ opcję z podanych poniżej. Tak, wiem, że trudno wybrać tylko jedną. I gówno mnie to obchodzi, musicie zdecydować. Oczywiście i tu możecie uzasadnić swój wybór komentarzem. Podobnie jak wcześniej — ukrywacie swoje posty nowym, dojebanym kodem sponsorującym naszą galę.

Czas macie do 10.04.2023

A oto nominacje. W kolejności alfabetycznej, bo jesteśmy 100% obiektywni:
1. Najlepsza postać gracza:
2. Najlepszy NPC:
  • Aust von Molauch
  • Daromir Wielomir
  • Dużodobry
  • Egidio z ekipą
  • Gaspar Feretsi
  • Gerolf Łowczy
  • Gnark (Ścianki)
  • Jackowsky (Ścianki)
  • Kopromanta materializujący gówno w kieszeni Istki
  • Locha (Ścianki)
  • Łysy Luka z „Albatrosa”
  • Norbert Jurysta
  • Yseult, piratka kopiąca po jajach
3. Najlepszy wątek:
  • Debiut Karri
  • Lasota w Ban Ard
  • Śledztwo Elspeth
  • Przybycie Eista do Dorian
  • Pubcrawl Jorega
  • Morgana u Borsodych
  • Nawiedzony dworek
4. Najlepsza sesja poboczna:
  • Bal u Solomona
  • Cień Władcy Demonów
  • Noce Nowego Orleanu
  • Sromota
  • Zew Pustkowi




5. Najlepszy pisarz:
  • Arbalest
  • Asteral
  • Ivan
  • Juno
  • Lasota
  • Wulf
  • Vespera

6. Najlepsze wydarzenie:
  • Arena
  • Belleteyn
  • Dziki Gon
  • Headshot Alvy (Juno) na arenie
  • Korona Lata
  • Loteria świąteczna
  • Niewolnik Wulfa
  • Plaga Catriony
  • Podpięcie Azy do Baszty (Ścianki)
  • Psoty i Figle
  • Update techniczny: Dostęp do Pełnych KP
  • Update techniczny: Integracja z imgurem
7. Najlepsza scena:
  • Dekretyzacja w wykonaniu Karri
  • Fekalny incydent Istki
  • Morgana mordująca draba szpilą do włosów
  • Niesprzedanie Marcela żonie przez Jorega
  • Przesłuchanie by Elspeth
  • Spotkanie Eista z oprychami pod karczmą
  • Starcie Jorega z piratkami
  • Walka z potworami pod wieżą agromanty
  • Wieczór II (Ścianki)
  • Zaklinanie pogody Asterala
  • Zaskrońcobicie

[/list]

8. Największy szczęściarz:
  • Asteral
  • Breith
  • Ivan
  • Joreg
  • Juno
  • Lasota
9. Najlepsze Królestwo Północy

Co prawda jedno wysunęło się na prowadzenie, ale chcę zobaczyć krew, dlatego głosujecie na któreś z poniższych:

Obrazek Aedirn
Obrazek Novigrad
Obrazek Redania

10. Najlepszy avatar:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

11. Największy pojeb:
  • Arbalest
  • Asteral
  • Eist
  • Ivan
  • Lasota
  • Wulf
  • Vespa

12. Największy pracuś:
  • Arbalest
  • Ivan
  • Juno
  • Lasota
  • Wulf
  • Vespera
13. Najlepsza kawa:
  • Joreg
  • Lasota
  • Wulf
  • Vespera
14. Największy oblech:
  • Asteral
  • Ivan
  • Joreg
  • Wulf
  • Voron


15. Przegryw roku:
  • Arbalest
  • Asteral
  • Breith
  • Isabella
  • Lasota
  • Prusak
  • Wulf
16. Rozczarowanie roku:
  • Chujki znikające bez śladu po kilku postach
  • Elgar i jego wątek
  • Gówniany skrypt ze śniegiem wrzucany co roku na Vg, przez który tnie forum
  • Juno
  • Lasota
  • Oby nie Eist
  • Prusak
  • Roel
  • Vespera
17. Największy śmieszek:
  • Asteral
  • Arbalest
  • Ivan
  • Joreg
  • Lasota
  • Wulf
  • Vespera
18. Najlepsza fotorelacja:
  • Anaboliczny potwór Wulfa
  • Artystyczne zdjęcia artystycznych rzeczy by Juno
  • Asteral: herbaty i leśne eskapedy
  • Kanał kulinarny Lasoty
  • Przyrodnicze relacje Jorega
  • Trzydzieści dni kawy by Joreg
  • Zdjęcia z wojaży Vespy, jej rośliny i flaszki
Ilość słów: 0

Asteral von Carlina
Awatar użytkownika
Posty: 303
Rejestracja: 25 lis 2021, 9:05
Miano: Asteral von Carlina
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Asteral von Carlina » 04 kwie 2023, 8:03

1. Najlepsza postać gracza:
  • Lasota Wielomir — wykreowana przez Ciebie postać ma wiele ciekawych smaczków, bywa nieprzewidywalna, jest intrygującym bohaterem. Poza tym chodziły plotki, że jeśli tego nie wygrasz, odbiorą Lasocie prawa rodzicielskie.
2. Najlepszy NPC: 3. Najlepszy wątek:
  • Śledztwo Elspeth — Vespero, realizujesz w swoim wątku moje niespełnione antyspołeczne cechy osobowościowe. Żałuję, że nie mam możliwości towarzyszyć Ci jako asystent przy śledztwie, świadomy, że bliżej byłoby mi do spotkania Cię po drugiej stronie. Jeśli kiedyś drogi naszych postaci się spotkają, pamiętaj o tej nominacji.
4. Najlepsza sesja poboczna:
  • Noce Nowego Orleanu — utrzymuje swój głos. Nie wszyscy chyba czytali, więc nie mieli możliwości zapoznać się z barwnymi lasockimi opisami, sposobem prowadzenia fabuły, psychodelicznym klimatem. Ja nadal jestem za reaktywacją tego wątku w przyszłości. Z utrzymaniem starych lub ze stworzeniem nowych postaci. Może w towarzystwie nowych graczy.




5. Najlepszy pisarz:
  • Juno — wierząc w magię laurów, jestem przekonany, że przyciągnę ją z powrotem do nas. A tak na poważnie, bardzo lubię czytać kreowane przez nią posty, historie, opowiadania. Każdy z zaproponowanych graczy/mistrzów gry ma swój własny kunszt, coś niepowtarzalnego dla siebie. Juno mi się po prostu bardzo dobrze czyta i w mojej ocenie zasługuje na punkcik ode mnie.

6. Najlepsze wydarzenie:
  • Arena — wzbudziła najwięcej emocji na forum, tego nikt nie może zaprzeczyć. Ludzie zawsze pragnęli chleba i igrzysk.
7. Najlepsza scena:
  • Fekalny incydent Istki — byłem uczestnikiem tej sceny, na szczęście jedynie obserwatorem, ale skrzętność wprowadzenia nagrody przez Ivana na zawsze zapisze się na kartach historii Vatt.


8. Największy szczęściarz:
  • Breith — za szczęśliwe rzuty kostką... uważaj, żeby następne nie były twoje kości... z Ivanem nigdy nie wiadomo.
9. Najlepsze Królestwo Północy


Obrazek Aedirn


10. Najlepszy avatar:

Obrazek

11. Największy pojeb:
12. Największy pracuś:
  • Ivan — za dbanie o takie duże grono graczy, systematyczne odpisywanie, tworzenie rozbudowanych, barwnych postów, ciągle rozwijanie forum, przygotowywanie świetnych eventów.
13. Najlepsza kawa:
  • Joreg — za wytrwałość
14. Największy oblech:
  • Wulf — czy to się wyklucza z największym pojebem?


15. Przegryw roku:
  • Isabella — nadal widzę jak spada z konia i skręca kark
16. Rozczarowanie roku:
  • Prusak — nawet przestaliśmy obstawiać kiedy stworzyć postać, czy stworzysz postać, czy odejdziesz ...
17. Największy śmieszek:
  • Lasota
18. Najlepsza fotorelacja:
  • Przyrodnicze relacje Jorega — najbardziej trafiają mi w gusta, bardzo lubię matkę naturę, zawsze z dużym zainteresowaniem śledzę wstawiane przez niego zdjęcia, poza tym za dziecka byłem świrem na punkcie owadów i nadal mi to zostało. Przemierzając lasy , góry, polany zawsze zatrzymuje się, żeby podziwiać owady. Więc głosuje na naszego robaczka Jorega
Ilość słów: 0
Obrazek

Arbalest
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 01 sty 2022, 21:49
Miano: Issaen Hiseerosh, zwana Istką
Zdrowie: Zdrowa, płytkie skaleczenie na szyi
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Arbalest » 04 kwie 2023, 11:10

1. Najlepsza postać gracza Joreg Borgerd za swojskie granie krasnoluda; może jest trochę bardziej przewidywalny od Lasoty, ale to mu nawet pasuje; reszta nie jest daleko w tyle za tą dwójką

2. Najlepszy NPCAust von Molauch na zawsze w sercu; NPC z którym spędziłem większość swojego wątku i któremu chętnie dałbym czasem w ryj za to mądrzenie się, a jednocześnie ten z którym chciałem przespać swoją postać, a to znaczy, że magia działa; poza tym to chodząca encyklopedia lore, przez którą Ivan przekazuje swoje wskazówki (przynajmniej tak mi się czasem wydaje, fajna sprawa)

3. Najlepszy wątekMorgana u Borsodych przez swój specyficzny klimat, który czuć przy czytaniu tamtejszych postów; wampiry, narkotyki, backroomowe deale i seria dwudziestu pięciu oryginalnych lotów podczas aukcji, a każdy czytało się z wypiekami na twarzy; że o cudnym fragu pod koniec nie wspomnę — Morgana miała w tamtym momencie więcej jaj niż Lasota stojący przed niedźwiedziem, tako rzekłem

4. Najlepsza sesja pobocznaNoce Nowego Orleanu za miłą odskocznie do urban fantasy, której dalszą część na ten moment chętnie bym zagrał, po ponad półrocznej przerwie; na drugim miejscu dałbym tu Zew Pustkowi, do którego wskoczyłem trochę „na pałę”, ale przy którym jednocześnie świetnie się bawiłem, choć z perspektywy czasu podszedłbym do swoich wyborów trochę inaczej

5. Najlepszy pisarz — bezapelacyjnie Ivan, który mimo prowadzenia chyba z pięciu wątków naraz, potrafi wycisnąć z tego jebanego polskiego ostatnie soki, a jednocześnie — jak mi się wydaje — dopasować treść posta do odbiorcy, tak żeby zrozumiał o co tam chodzi (np. Vespa dostaje sporo słów, które normalnie musiałbym sprawdzać w słowniku, bo pewnie tak lubi, ale w naszym wątku aedirnskim teksty są jakby bardziej łopatologiczne, co osobiście uważam za plus; chociaż może to być tylko moje wrażenie)

6. Najlepsze wydarzenie — tortury graczy zdefiniowane na nowo, czyli Psoty Wulfa. Na drugim miejscu Arena, ale mimo wszystko muszę docenić kreatywność forumowego Jigsawa.

7. Najlepsza scena — wspomniana wyżej Morgana ze szpilą; chyba nikt nie spodziewał się aż takiej eskalacji z posta na post, a potem jeszcze przyleciał wampir i znudzony sieknął drugiego na odpierdol — poezja, kurwa mać

8. Największy szczęściarzBreith za zdmuchnięcie kretołaka Aardem; nic dodać, nic ująć, każdy chciałby, żeby jego pierwszy kill tak wyglądał, zwłaszcza jak gra wiedźminem

9. Najlepsze Królestwo PółnocyAedirn, chuj że Demawend nie lubi elfów

10. Najlepszy avatarBreith za kompozycje własną, połączoną z zabawami z Midjourney; piękne dziecko AI i ludzkiej ręki

11. Największy pojebWulf, napisz do Asterala, niech załatwi ci wizytę u siebie w gabineciku; zmieniłem zdanie, Asteral za zapędy ludobójcze; i dlatego, że lubię tą ironię, że psychologowie mają najbardziej nierówno pod sufitem

12. Największy pracuś — ponownie Ivan; w poprzednim poście nie uwzględniłem jak obsługuje te kilka wątków naraz, a to przecież główny punkt programu obok eventów; Wulf również za eventy i dbanie o techniczną stronę forum jest niedaleko w tyle

13. Najlepsza kawa — niech będzie, że o włos Vespera, za wieczny estetyzm i opór przeciwko podlaskiemu brutalizmowi

14. Największy oblechWulf; niech uczciwie spocznie na wymarzonym tronie z obciętych paznokci

15. Przegryw rokuPrusak za wieczne pisanie KP, ale tylko dlatego, że nie mogę głosować na siebie

16. Rozczarowanie roku — Ivan przekonał; Chujki znikające bez śladu po kilku postach przebijają nawet wieczne pisanie KP

17. Największy śmieszekIvan za bezbłędne riposty i przeróbkę pisma kozaków zaporoskich z zeszłego wieczoru, którą może kiedyś wam zaprezentuje

18. Najlepsza fotorelacja — Wulf wygrałby u mnie swoim anabolikiem... ale wpadł w dołek, który sam dla siebie wykopał, po tym jak zapewnił Joregowi 30 dni z kawą; a więc Joreg
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2023, 21:50 przez Arbalest, łącznie zmieniany 1 raz. Ilość słów: 0
Obrazek

Joreg
Awatar użytkownika
Posty: 184
Rejestracja: 19 maja 2022, 20:23
Miano: Joreg Borgerd
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Joreg » 05 kwie 2023, 16:18

1. Najlepsza postać gracza
Vespera
2. Najlepszy NPC
Kopromanta materializujący gówno w kieszeni Istki
3. Najlepszy wątek
Debiut Karri
4. Najlepsza sesja poboczna
Sromota
5. Najlepszy pisarz
Ivan
6. Najlepsze wydarzenie
Arena
7. Najlepsza scena
Fekalny incydent Istki
8. Największy szczęściarz
Lasota
9. Najlepsze Królestwo Północy
Redania
10. Najlepszy avatar
Karri
11. Największy pojeb
Asteral
12. Największy pracuś
Wulf
13. Najlepsza kawa
Lasota
14. Największy oblech
Wulf
15. Przegryw roku
Prusak
16. Rozczarowanie roku
Elgar i jego wątek
17. Największy śmieszek
Ivan
18. Najlepsza fotorelacja
Kanał kulinarny Lasoty
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2023, 7:35 przez Joreg, łącznie zmieniany 1 raz. Ilość słów: 0

Vespera
Awatar użytkownika
Posty: 182
Rejestracja: 07 cze 2021, 15:44
Miano: Elspeth Favres
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Złote Laury VG: Nominacje

Post autor: Vespera » 08 kwie 2023, 16:06

1. Najlepsza postać gracza — Lasota Wielomir.
2. Najlepszy NPC — Do końca się wahałam między Austem i Gnarkiem. Ostatecznie postanowiłam uhonorować nasz naczelny nieprzyjemny charakter Ścianek, jakim jest Gnark, który okazjonalnie jest nawet użyteczny.
3. Najlepszy wątek — Pub Crawl Jorega.
4. Najlepsza sesja poboczna — Cień Władcy Demonów.
5. Najlepszy pisarz — Ivan.
6. Najlepsze wydarzenie — Korona Lata.
7. Najlepsza scena — Wieczór II (Ścianki). Dobra narracja, klimat i fabuła.
8. Największy szczęściarz — Breith i kretołak.
9. Najlepsze Królestwo Północy — Novigrad, to oczywiste.
10. Najlepszy avatar — Lasota.
11. Największy pojeb — Asteral von Carlina.
12. Największy pracuś — Ivan.
13. Najlepsza kawa — Joreg za ładną porcelanę.
14. Największy oblech — Wulf.
15. Przegryw roku — Arbalest. Żadne sezonowe prusaki nie są w stanie podważyć tytułu jedynego króla.
16. Rozczarowanie roku — Prusak.
17. Największy śmieszek — Lasota.
18. Najlepsza fotorelacja — Robale i rośliny Jorega.
Ilość słów: 0
Nigdy nie pytaj, komu bije dzwon: bije on tobie.

Zablokowany
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław