Poszukuję współgracza/MG...

Obrazek

Dział przeznaczony na pytania, opinie oraz prośby graczy. Można zgłaszać tu swoje propozycje oraz dostępność do gry.


Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Ivan » 29 lip 2021, 9:50

Witamy wśród ludzi.

Napisz otwierającego posta w jakimś niezajętym temacie w Novigradzie, a ja przyślę ci prowadzącego.
Ilość słów: 0

Żbik
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 0:58
Miano: Cedric
Zdrowie: Martwy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Żbik » 29 lip 2021, 10:07

Szukam dobrej duszy która przejmie wątek rozpoczęty w tym miejscu.
Ilość słów: 0

Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Ivan » 30 lip 2021, 10:41

Niestety, ale masz tylko mnie. Powinienem dzisiaj odpowiedzieć.
Ilość słów: 0

Sorenn
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 02 wrz 2021, 13:54
Miano: Sorenn
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Sorenn » 11 wrz 2021, 0:03

Siemanko, akcept mam, avatar mam, napisałem nawet pierwszy post : D. Chętnie rozpocznę grę na forum, jeżeli ktoś przygarnie : >
Ilość słów: 0

Juno
Awatar użytkownika
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:44
Miano: Morgana Mavelle
Zdrowie: Suchotnica
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Juno » 11 wrz 2021, 18:18

Wkrótce do ciebie dołączę, tylko ogarnę kuwetę.
Ilość słów: 0
To, co widzisz, co się zdaObrazekjak sen we śnie jeno trwa.

Sokolnik
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2021, 22:02
Miano: Gerhard de Mischling
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Sokolnik » 23 gru 2021, 17:23

Kartę już mam, a zatem przygodo ruszaj. Ktoś coś popisze niezobowiązująco? Zaczynam i wymyślam!;)
Ilość słów: 0
You must beware of black haired girls. Else, one will cause your death.

Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Ivan » 27 gru 2021, 23:10

Tak jak pogadaliśmy na disco: rozpocznij sobie gdzieś w Aldersbergu, to dostarczę ci narrację.
Ilość słów: 0

Isabella Chatillard
Awatar użytkownika
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2021, 13:43
Miano: Isabella Chatillard
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Isabella Chatillard » 03 sty 2022, 23:31

To tak - Karta Postaci zaakceptowana, złoto rozlosowane.
Szukam prowadzącego, plany mam proste i typowo RPG-owe. Chciałem zacząć w Gors Valen i przyłączyć się do czarodziejki z ogłoszenia - Ofeli Karo, która rusza do Mariboru.
Ilość słów: 0

Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 804
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Ivan » 07 sty 2022, 2:11

Jesteśmy po ustaleniach, czekasz na posta, który pewnie pojawi się w piątkowy wieczór.
Ilość słów: 0

Juno
Awatar użytkownika
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:44
Miano: Morgana Mavelle
Zdrowie: Suchotnica
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Juno » 27 lut 2022, 22:04

Poszukiwani śmiałkowie na wyprawę w Góry Ogniste!
Celem ekspedycji jest odnalezienie i eksploracja siedziby wiedźmińskiego cechu Mantikory na zlecenie nilfgaardzkiej Gildii Kupieckiej. Przygoda dla 2-3 graczy, rozgrywana na zasadzie retrospekcji (rok 1269) w Opowieściach, a więc zaakceptowanymi postaciami. Raczej krótka, ale w praniu może wyjść różnie. Preferowane odpisy raz na tydzień. W nagrodę za ukończenie sesji przewiduje się pedeki, medale, piękne wspomnienia i szacunek na dzielni.
Zapraszam!

//edit//

Uczestnicy wyprawy na chwilę obecną:
1. Misza (Voron)
2. Vespa (Elspeth)
3. Arbal (Istka)
— w odwodzie, więc jeśli ktoś śwież(sz)y ma ochotę wskoczyć na miejsce szlachetnego kolegi, gotowego ustąpić miejsca, to ma czas na decyzję do końca tego tygodnia, tj. do 06.03.
Ilość słów: 0
To, co widzisz, co się zdaObrazekjak sen we śnie jeno trwa.

Lasota
Awatar użytkownika
Posty: 285
Rejestracja: 21 kwie 2022, 12:02
Miano: Lasota z rodu Wielomirów
Zdrowie: Zdrowy
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Lasota » 08 cze 2022, 12:22

Dzień dobry, kochani.

Jestem chętny na poprowadzenie przygód w Opowieściach przy wykorzystaniu jednego z dwóch systemów:

Wampir Maskarada 5 edycja

Anarchiści wypowiedzieli wojnę przeciw Camarilli. Wiekowa Wieża z Kości Słoniowej została zaatakowana przez młodsze wampiry, żelazna kurtyna opadła. W tym samym czasie najstarsi z Spokrewnionych udają się na Wojnę Gehenny, gdyż potężny zew zmusza ich do opuszczenia swoich domen. W końcu znalazło się miejsce dla młodych pijawek, aby sięgnąć po władzę. Tymczasem stada Sabbatu ponownie uderzają w miasta Camarilli. Możesz mieć to wszystko gdzieś, ale jedno jest pewne. Dzisiaj w nocy zapolujesz na śmiertelnika albo oddasz stery Bestii

System oparty na kościach k10. Łączymy atrybut z umiejętnościami, aby zdawać testy. Zagracie wampirami, którzy sami siebie nazywają Spokrewnionymi. Spokrewnieni są podzieleni na klany. Każde z tych klanów posiada super moce zwane dyscyplinami, ale również ciąży na nich klątwa. Nosferatu potrafią stawać się niewidzialni, wyginać gołymi rękami stalowe pręty, jednak są oni brzydcy jak noc. Majestatyczni Ventrue potrafią hipnotyzować, łamać wolę i zmuszać do wykonywania rozkazów, lecz mogą wyłącznie pić konkretny typ krwi.

Zamierzam tutaj poprowadzić sesję survivalową. Jako świeżo upieczone wampiry próbujecie przetrwać tyle nocy, ile jesteście w stanie. Waszą jedyną pomocą jesteście wy nawzajem albo ludzie, których znaliście za życia. Pytanie brzmi: jak długo powstrzymacie głód? Gra się kończy w momencie, kiedy wasze postacie spotka Ostateczna Śmierć. Akcja będzie się działa w Luizjanie roku 2022.

Kult: Boskość Utracona

Jesteśmy ślepi. Patrzymy na rzeczywistość utkaną z kłamstw! Jesteśmy trybikami, nieznaczącymi pionkami, bydłem w zagrodach. Nie ma nadziei. Chcesz wyrwać się z łańcuchów narzuconych przez Archontów? Nie możesz! Boga tutaj nie ma, a zanim odszedł, nienawidził nas.
Wiem, co myślisz. Przeczuwasz, że życie nie ma sensu. Po raz kolejny naćpałaś się i tylko jedna tabletka dzieliła cię od śmierci, ale na haju czułaś Prawdę. Znowu to zrobiłeś, torturowałeś ludzi i zabijałeś ich, ale tylko tak usłyszałeś w ich jękach Prawdę. Ponownie oddajemy się rozkoszy, splątaliśmy nasze ciała, ponieważ oboje chcemy tego samego. Nasz seks w pewnym momencie przekracza granicę, ból dołącza do rozkoszy; zdzieramy z siebie skórę i nie chcemy przestać, bo dosięgamy Prawdy.
Albo możesz oddać się Potęgom i liczyć na to, że ci odpuszczą. Nikomu nie odpuściły!

Kult to horror biologiczny, w którym możemy poruszać się o dowolnej tematyce, a granice dobrego smaku są ustalane przed sesją. System zachęca, aby MG, poprzez postacie, wywoływał silne reakcje wśród graczy.
Gracie Przebudzonymi. Pewno wydarzenie, nazywane mechanicznie Mrocznym Sekretem, sprawiło, że doświadczyliście spotkania z siłami nadprzyrodzonymi. Od tego momentu cały świat wydaje się wam podziurawiony. Kiedy przechodzicie ciemnymi uliczkami, nieustannie słyszycie dźwięk pracujących mechanizmów, jakby gigantyczne tryby poruszały następne. Przechadzając się opuszczonymi stacjami metra, docieracie do tuneli, których nie ma na mapach. Tunele nieustannie ciągną się niżej i niżej. W szpitalach, na ostrych dyżurach, pacjenci walczą o życie, ale wy, przebywając wśród nich, wychwytujecie mlaski rozrywanego mięsa i śmiech szaleńców. Wiecie, że rzeczywistość to kłamstwo, a cząstki Prawdy próbują do was dotrzeć.
Kult to PbtA (powered by apocalypse). Mechanika Kultu polega na tym, że na sesji rzucają wyłącznie gracze. Korzystacie z tak zwanych ruchów. Rzucacie 2k10, jeśli wyrzucicie 15 i wyżej osiągacie to, co jest napisane w ruchu. Jeżeli wyrzucicie między 14 a 10 to akcja udaje się połowicznie (wygrana jakimś kosztem), a od 9 i niżej akcja się wam nie udaje. Ruchy są skonstruowane w taki sposób, żeby zapobiec liniowej rozgrywce.
Tutaj spodziewam się krótkiej przygody. Weźmiecie udział w balu.

Wybierzcie grę, która wydaje się dla Was ciekawsza. Potrzebuję 3-4 graczy. Po dokonaniu wyboru, w Opowieściach pojawi się temat o dalszych szczegółach.

//edit//
Chętni gracze na wampira:
- Juno
- Arbalest
- Asteral von Carlina

Pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce na wampira, Kult na razie odpada, o ile wybór graczy się nie zmieni. Czekam na zgłoszenia do 23 czerwca. Sesja rozpocznie się 30 czerwca.
Ilość słów: 0
Kill count:
  1. zaskroniec

Elgar
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2018, 23:58
Miano: Elgar

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Elgar » 11 cze 2022, 9:46

Witajcie, witajcie mieszkańcy... świata.

Otóż mam zaakceptowaną postać biedaka i jestem gotowy do rozpoczęcia mojej przygody (męki) w Novigradzie. Dalej niech mnie los... znaczy MG prowadzi. Detale odnośnie bohatera w KP powinny być wystarczające, aczkolwiek zapraszam z pytaniami jeżeli MG czegoś potrzebuje.

Lubię być zaskakiwany, więc daję wolną rękę co do rodzaju wątków czy też zawiłości. Jak się bawić to na całego. Myślę, że prowadzący znajdzie punkty zaczepienia do zbudowania czegoś interesującego.
Ilość słów: 0

Jomo
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2022, 18:39
Miano: Jomo
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Jomo » 21 sie 2022, 20:04

Kucharz zwarty i gotowy na klientele
Ilość słów: 0

Juno
Awatar użytkownika
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:44
Miano: Morgana Mavelle
Zdrowie: Suchotnica
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Juno » 21 sie 2022, 20:42

Jomo pisze:
21 sie 2022, 20:04
Kucharz zwarty i gotowy na klientele
Zapraszam.
Ilość słów: 0
To, co widzisz, co się zdaObrazekjak sen we śnie jeno trwa.

Breith
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 21 lis 2022, 7:25
Miano: Karri Kaatarine Breith
Zdrowie: Obolałe żebra
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Poszukuję współgracza/MG...

Post autor: Breith » 26 lis 2022, 6:15

EDIT. NIEAKTUALNE, ale chętnie przyjmę propozycje nawiązania relacji w późniejszym czasie!


Z ogromną przyjemnością pragnę wydać Wiedźminkę do wątku w Aedrin! Jeśli nikt się nie znajdzie, to równie chętnie przygarnę MG pod wypełnienie jednego z ogłoszeń tablicy z wspomnianych wyżej terenów.
Ilość słów: 0
Młoda Karri ] [Obecna Karri ] [ Pełny wygląd Obrazek
Cel jest na końcu każdej drogi. Każdy go ma. [...] To jest sprawa tego, w co wierzysz i czemu się poświęcasz.

Kill count:
  1. Kretołak

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław