Tablica ogłoszeń: Oxenfurt

Obrazek

Kolorowe miasteczko, w którego murach znajduje się najznamienitsza na Północy uczelnia, osławiona Akademia Oxenfurcka. Poza uniwersytetem żyjące z handlu oraz rozrywki — niekończącej się zabawy oraz licznych jak nigdzie indziej knajp i lupanarów.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Oxenfurt

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 17:47


Obrazek W imię nauki Osoba obyta w terenie a spostrzegawcza potrzebna do pomocy w posunięciu mych badań naprzód oraz przysłużenia się nauce. Z braku płynności finansowej nie mogę zaoferować wysokiej nagrody pieniężnej, ale w zamian odpłacę darmowymi korepetycjami lub nieodpłatnymi usługami z zakresu alchemii (znam przepis na świetny bimber).
Bakałarz Domenic

Obrazek Uciążliwi żacy Rozzuchwalona łobuzeria nęka mię i mój kram we dnie i w nocy, każąc płacić sobie haracz, obrzucając stoisko łajnem, a nawet wnukowi mojemu ostatnio grozili. Żebym ja bym znalazł kogo, coby pomógł ich przegonić albo czuwać przy moim stoisku, to na pewno ja bym mu nie poszczędziłem dobrego słowa, a i trochę grosiwa schowanego na czarną godzinę. Miejcie litość nad starym wdowcem.

Julio Ficht, kramarz
Obrazek Zniknięcia w bibliotece W miejskiej bibliotece w niewyjaśnionych okolicznościach giną pozycje z archiwów, ostatnimi czasy zaś także ludzie. Wnikliwy śledczy czy też specjalista od zjawisk nadprzyrodzonych poszukiwany celem przeprowadzenia dochodzenia i rozwikłania tajemnicy.
Anastatius Breem, opiekun zbiorów



Obrazek Wolny Oxenfurt! My, brać żakowska oxenfucrkiej Alma Mater sprzeciwiamy się nastawaniem na niezależność naszej uczelni oraz dalszej indolencji władz uczelni. Świadomi swych praw oraz swobód, będziemy dążyć do proklamowania Oxenfurtu wolnym miastem urządzonym w myśl republiki demokratycznej. Będziemy prowadzić strajk okupacyjny w obrębie uczelni, dopóty nasze żądania nie zostaną wysłuchane i spełnione. Represjom i pachołkom reżymu przeciwstawimy się w sposób zdecydowany. Veritas vincit.

Zrzeszenie Studentów Niezależnych.


Obrazek Nielegalna dystrybucja Zakazana substancje krążą w obiegu miasta, zatruwając ducha i umysły młodych. W obliczu niekompetencji władz grodu i uczelni dla ukrócenia procederu jestem zmuszony polegać na sobie i każdej pomocy, jaką uda mi się pozyskać, nawet najemników. Zapłacę, mam czym. Możemy spotkać się w szpitalu dla omówienia detali.
Nieobojętny


Obrazek Szypki grosz* Kamrat do spułki poszukiwany. Zarobek łatwy i szybki do podziału na tszech. Jeśliś nie lebiega i nie cykor to najlepij chodź pogadać do Kozibrody pozmroku bo nie ma co o suchym pysku.
Polewoj
Obrazek Stypendium* Fundacja imienia Norberta von Esteken oferuje pokrycie kosztów czesnego dla przyszłego studenta Wydziału Filozofii. Swoją ofertę kierujemy wyłącznie do kandydatów redańskiego pochodzenia, ludzi płci dowolnej, którym bliska jest idea patriotyzmu, posiadającymi wstępne wykształcenie oraz żywy umysł. Kandydatów mniemających iże spełniają powyższe warunki, zapraszamy na rozmowę w celu potwierdzenia umiejętności i sprawdzenia życiorysu do Oxenfurckiej Biblioteki.

Mortimer Gottlob
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław