Tablica ogłoszeń: Rinde

Obrazek

Niewielkie nadrzeczne miasto utrzymujące się ze spławu towarów i handlu, tradycyjnie nieprzychylne czarodziejom. Przed dwudziestu laty będące świadkiem wydarzeń, które doprowadziły niemal do jego zniszczenia i pogłębiły ową niechęć.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Rinde

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 17:50





Obrazek Odzyskanie towaru
Kupcem w potrzebie jestem, a płacę za pomoc w odzyskaniu i zabezpieczeniu ładunku z barki, która rozbiła się na zarośniętej mieliźnie przed miastem. Samotrzeć i bez pachołów strach iść w dzicz. Śmiałkom wynagrodzę ich trud czy to w towarze, czy to w oszczędnościach co jeszcze mi zostały. Siedzę na Rynku rankiem i południem.

kupiec Zyl

Obrazek Sprawa tamy Tama przeznaczona do rozbiórki cięgiem wraca do dawnego stanu. Potrzebujemy rozebrać ją DEFINITYWNIE lub wyjaśnić tajemnicę, by przystąpić do budowy nowego kanału. Kto dociecze przyczyny i zagwarantuje rozwiązanie problemu, temu miasto Rinde policzy stosowną dywidendę z miejskiej kasy.

Obrazek Drzewo na handel Ja, faktor Rene Lauer z prawem spławu drewna do Novigradu poszukuję dostawców drewna w hurtowych ilościach (dębów i sosen). Płacę półtorej korony od belki. Konkretnych oferentów zapraszam na rozmowę o interesach przy piwie. Rene Lauer
Obrazek Wystrzegajcie się szarlatana! Aptekarz Wawrzynosek to oszust i hochsztapler! Bogowie bronią was bronią, dobrzy ludzie, kupować u niego jakiekolwiek remedyja a dryjakwie, bo pewnikiem zostaniecie oszukani. A względem oszustw: kto pomoże mi dojść sprawiedliwości z onym wierutnym kłamcą temu z pewnością nie przepomnę owej pomocy i dorzucę co ekstra.

Klaus Pichler
Obrazek Kobieta w potrzebie Męża mego zamknęli do jamy i co ja sama biedna teraz pocznę? Zostaje mi liczyć tylko na pomoc dobrych ludzi, którzy pomogą mi odzyskać część oszczędności skrytych na czarną godzinę, zanim bieda na dobre zajrzy mi w oczy i ostanie skończyć pod mostem...
Obrazek Kres piractwu Spółka tartaczno-flisacka Helwig i Terhoven oferuje nagrodę w wysokości czterystu novigradzkich koron za ukrócenie zbójeckiego procederu albo żywota rzecznego pirata znanego jako Karst Trowitz alias Kobuz oraz załogi jego kutra „Nerod”. Wykonanie misji ma zostać poparte dowodem, za dostarczenie żywego przed oblicze sprawiedliwości płacimy tyle samo. Zaliczka na poczet przygotowań do negocjacji.

Terhoven
Obrazek Stary Erem W Starym Eremie nocami słychać osobliwe hałasy i światła. Zapewne to czarownicy lub kacerze wyprawiają tam swoje brewerie i bezeceństwa. Kościół Gromowładnego najmie śmiałka, który zbada sprawę.

brat Antam
Obrazek Śledztwo dla kościoła* Zaniepokojeni ostatnimi doniesieniami o praktykowaniu czarnoksięstwa wśród mieszkańców miasta, przyjmiemy pomoc w potwierdzeniu lub zdementowaniu owych plotek. Skłonni wspomóc wysiłek świątyni obywatele niech raczą zgłosić swą gotowość w Enklawie Św. Charyty. Nie zostawimy ich posługi bez nagrody.

Kapłan Krepp
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław