Tablica ogłoszeń: Blaviken

Obrazek

Prowincjonalne portowe miasteczko na Łukomorzu, żyjące przede wszystkim z połowu ryb oraz zawijających doń sporadycznie, acz regularnie kupców. Wiele lat temu rozegrała się w nim rzeź, o której po dziś dzień krążą mroczne legendy.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Blaviken

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 17:55

Obrazek Synku wróć Dziecię moje zagineło gdzieś a ja martwie sie bardzo i nie sypiam wcale. Jeśli ktoś widział lub wie, niechby mi powiedział cokolwiek. Chłopak mój zwie się Rulik, ma roków siedem, jest jasnowłosy i drobnej raczej jak na swój wiek postury. Ostatnio był z ojcem na połowie na plaży pod miastem.

Katja
Obrazek Potwór z bagien Wśród bagien czai się co złego, bo nie każdy, kto skracał drogę przez Siny Wysięk, to powrócił. Dwadzieścia pięć koron dla tego, kto oczyści drogę z zagrożenia.

Adelmar, wójt Blaviken
Obrazek Remont wieży Spec od czarów poszukiwany do odpłatnego zbadania Starej Wieży, tej co to tera robi teraz za cekhauz. W sprawie oględzin zachodzić do mnie, wpuszczę i powiem co i jak.

dziesientnik Zdziech
Obrazek Degrengolada Jakaś hołota uwzięła się na naszych klientów. Wstrenty im czyni albo rozbój, kiedy wychodzą od nas ze zajazdu. Zatrudnię wykidajłę do obrony albo wypłacę 50 denarów dla tego, kto się pozbędzie problemu.

karczmarz Setnik, „Złoty Dwór”
Obrazek Wyprawa na zbójów Zorganizowana i uzbrojona grupa najeźdźców poczyna na ziemiach wielmożnego barona Nivelta. Ma już na swym rachunku spalenie osady Rosta i grabież kilku mniejszych przysiółków. My, baronowi, będziemy z nimi walczyć, ścigać i karać na gardle. Płacimy tedy za każdą informację na temat działań oraz aktualnego miejsca pobytu zbójców, a na czas misji przyjmiemy na żołd każdego bitnego człeka albo speca od tropów.

Wachmistrz Juszko
Obrazek Pomsta krewniaka Krewniak mój przez straszną bestyję był ubit. Kto pójdzie do Kniei Starego Księżyca, aby pomścić jego krew i pamięć, temu ręczę, że nie wygrzebie się spod sterty złota, którą go obsypię w uznaniu onej zasługi. Spotkamy się w „Pod Tuńczykiem”, to opowiem więcej.

Lukas Bartha
Obrazek Wielkie łowisko Sprzyjające prądy zagnały nam do zatoki siła pstrągów i innej szlachetnej ryby. Pora wziąć wędki i podbieraki w dłoń, coby wykorzystać sprzyjającą okoliczność gwoli zażycia rozrywki i sprawdzenia łowieckich kunsztów. Wszystkich wziętych rybaków, wędkarzy i nie tylko zapraszamy do stanięcia w szranki o tytuł najsprawniejszego łowcy. Szaszłyki i samogon już na miejscu.
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław