Tablica ogłoszeń: Wyzima

Obrazek

Położona nad Jeziorem Wyzimskim stolica na elfich fundamentach, ośrodek krzyżujących się szlaków handlowych oraz kontrastów. Choć mieszkańcy nie barykadują się co noc w domach jak przed laty, wciąż bywa tu niebezpiecznie, a ludzie chodzą uzbrojeni.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Wyzima

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:00


Obrazek Szkarada z smentarzyska coś ze smentarza zjidło mego kunlda i chyba jeszcze mu mało bo ciegiem znajduje rozbebeszonych klientuw albo szcząntki szczuruw
pozbądźta sie tego to miasto zapłaci
grabasz
Obrazek Eskorta Misję w interesie miasta powierzę ludziom sprawdzonym i zaufanym, gotowym przysłużyć się dobru grodu i interesowi ogółu. Zadanie zakłada możliwie szybką i pozbawioną incydentów eskortę we wcześniej ustalone miejsce poza granicami kraju. Sto pięćdziesiąt orenów nie licząc premii uznaniowej. Na czas podróży zapewniamy wszystkie potrzebne glejty.

Grododzierżca Velerad
Obrazek Spóźniona dostawa Człowiek mój spóźnia się z obiecanym towarem, którym miał mieć już tydzień nazad, a mnie pilno z robotą. Płacę za wywiedzenie się co z towarem albo dostawcą.

Wojan, płatnerz z Podgrodzia
Obrazek Wielki Wyzimski Turniej Zabijakuw Umiesz sie lać? To dawaj do Misia Kudłacza jagżeś nie wydyganiec. Krfawy sport w krasnoludzkim stylu jak za drugiej nilfgardzkiej. Można obstawiać zakłady albo bić sie samemu, tylko bez gryzienia i walenia w torbe. Miej ze sobą 10 oreniaków wpisowego.

G
Obrazek Pomoc dla szpitala Szpital św. Adeli przyjmie każdą możliwą pomoc ze strony wolentarzy i darczyńców, zajedno medyków, kapłanów czy inszą pomoc. W zamian za wsparcie na polu walki z plagą polecimy ich naszej modlitwie oraz władzom grodu, by zyskali stosowne rekomendację i przynajmniej częściową odpłatę za swą dobroć.

siostra Jurgita

Obrazek Poszukiwana: Karakalica
Erebe Kalyuituka zwana Karakalicą. Kobieta zangwebarskiej narodowości. Ścigana za liczne zbrodnie, rozbój i mordy na cywilach. Sądzimy, że ukrywa się wewnątrz murów Wyzimy, posługując aliasem lub kamuflażem. Ponad wszelką wątpliwość będzie niebezpieczna i uzbrojona. Za wyprowadzenie jej z miasta w obławę oferuję trzysta orenów nagrody. Dalszych informacji udzielam w zajeździe na Podgrodziu.

Guislain z Kerack
Obrazek Kwestia magii i śmierci Arcypilnie potrzebna mi pomoc konfratra lub persony praktycznych talentów i bystrego rozumu, zdolnej poruszać się bez przeszkód w mieście i sprawnie zdobywać informacje. Mój kontakt będzie oczekiwał w Wyzimskim Banku Stołecznym.

Antea Ilona Triquetra
Obrazek W służbie Lilii* Poszukiwani ludzie gotowi przysłużyć się swojemu krajowi. Misja zakłada wysoki stopień poufności oraz wkalkulowane ryzyko. W zamian jesteśmy skłonni zaoferować lukratywną dolę. Skontaktujemy się tylko z kandydatami odpowiednich kompetencji i życiorysów. Kandydaci proszeni o zgłaszanie swojej dyspozycji karczmarzowi w „Starym Narakorcie”. Hasło: „Griffin”.
Obrazek Sprawa jest* Trzeba mi kogoś o mocnych nerwach i jeszcze mocniejszym żołądku, najlepiej przedstawiciela wolnego zawodu. Pogadajmy w Kudłaczu. Pytaj o Kuzmana.

Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław