Tablica ogłoszeń: Maribor

Obrazek

Drugie co do wielkości miasto Temerii, śmiało konkurujące ze stolicą bogactwem, a pokonujące je kulturą. Poza tą ostatnią jest istotnym centrum rzemiosła oraz miejscem wielowiekowej tradycji. Przed wiekami zrujnowane, dziś trwa w swej pełnej krasie.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Maribor

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:02

Obrazek Catriona
W związku z drugą falą plagi, wybrane dzielnice miasta pozostaną zamknięte do odwołania w celu kontrolowania rozprzestrzenianiającej się zarazy, a wszyscy chorzy lud zdradzający objawy poddani obowiązkowej izolacji. Miasto zatrudni na służbę medyków, gońców, grabarzy i wszystkich, którzy wspomogą jego władze w opanowaniu zaistniałej sytuacji.


Niech bogowie zmiłują się nad nami.


Obrazek Pomór w dzielnicy Część Nowego Targu pozostaje odcięta przez kwarantannę. Medykusowie lub insi, co im zaraza niestraszna, zostaną wynagrodzeni za rekonesans i raport o sytuacji zastanej na miejscu.

Sulgost, burgrabia mariborski
Obrazek W imię sztuki Trupa teatralna „Carmina” poszukuje osób z doświadczeniem scenicznym lub pokrewnym (albo przynajmniej mających predyspozycje) w celu pilnego uzupełnienia obsady komedii, którą wystawi na dniach. Gaża uzależniona od roli i zaangażowania, gwarantujemy także wyżywienie. impresario Klemens
Obrazek Potwór pod lasem Wedle relacji chłopów, w lasach nieopodal miasta krąży jakoby ludożercza i niebezpieczna kreatura. Za pozbycie się jej i dostarczenie dowodu oferujemy trzy setki orenów.

Sulgost, burgrabia mariborski
Obrazek Zabytkowa księga Odkupię w dobrej cenie pewne rzadkie dzieło, którego poszukuję do mojej kolekcji. Zainteresowanych zapraszam do mego zakładu celem omówienia szczegółów przyszłej transakcji.

Karol Reismen, introligator.
Obrazek Zaklinacz w potrzebie Potrzeba mi składników lub pomocy doświadczonego kolegi po fachu, aby wywiązać się w terminie z kontraktu. W zamian odstąpię część obiecanego mi wynagrodzenia. Zainteresowani niech stawią się na zamku i poproszą o widzenie, przedstawiwszy się jako moi dostawcy.

mistrz Kalen z Daevon, czarnoksiężnik

Obrazek Wyjście z miasta Opłacę ochronę dla mojej rodziny na czas bezpiecznego wydostania jej z miasta. Zapłacę z własnych oszczędności i pomogę, cenę dogadamy przy spotkaniu. Wieczorem bywam na Bulwarze od południowej strony, między składem żelaznym a świecarnią.

Ritvars
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław