Tablica ogłoszeń: Carreras

Obrazek

Miasto, razem ze swoją twierdzą położone jest u podnóża Mahakamu. Ważne miejsce dla rzemiosła, przemysłu wydobywczego i transportu oraz dom dla osiadłej tu krasnoludzkiej mniejszości, aktywnie uczestniczącej w wymienionych branżach.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Carreras

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:07


Obrazek Rzeźnik w Carreras Nasi druhowie i wspólnicy zostali bestialsko zamordowani, a skurwysyn, który to zrobił, ciągle żyje i nogami fika. Daję czterysta orenów za jego głowę i po pięćdziesiąt za odkrycie tożsamości łotra lub każdą inną użyteczną informację na jego temat. Tym, co udało się nam ustalić do tej pory, podzielę się z chętnymi w Kołodziejni.

Velich
Obrazek Dom dla sieroty Sierociniec Chramu Matki Melitele szuka nowego domu dla swojego podopiecznego, chłopca, który stracił rodziców na wojnie. Gdyby znalazł się ktoś rzetelny i uczciwy, kto wyprawiłby się na miasto odnaleźć dalszą rodzinę chłopca, będziemy zobowiązane i z pewnością polecimy go w naszych modlitwach. Wynagrodzenie zorganizujemy na miarę naszych możliwości.

Siostra Margarela

Obrazek Awantury za miedzą Mieszkam koło kopalń, ale to, co krasnale i insi wyczyniają w okolicy, to już przechodzi wszelkie pojęcia. Ciagle tłuko, ale to tak tłuko, że jebla można dostać. Weź się ktoś za nich, to ja mu odpalę co nieco oszczędności albo może pomogę załatwić jaką robotę.

za stary na to gówno



Obrazek Wcięło chłopa Hektor, ten zatracony gnom i krętacz, zalega z obiecanym zleceniem dla naszego garnizonu. Jak kto go spotka, niech kopnie go ode mnie w rzyć, a potem przyprowadzi do fortu, bo termin rozliczenia minął już tydzień temu. Za fatygę zapłacę, tylko pospieszcie się, bo mię setnik udusi.

prowiantmajster Laszlo

Obrazek Święty ogier Koń przeznaczony do świętych obrzędów ubieżał gdzieś w góry, a nam trzeba odnaleźć go jak najszybciej przed letnim przesileniem, całego i zdrowego. Świątynia Epony okaże dozgonną oraz wymierną wdzięczność temu, kto wspomoże ją w poszukiwaniach.

Titus, nowicjusz

Obrazek Nie masz uczciwości Trzeba mi pomocy w przyskrzynieniu złodzieja, który dybie na mą krwawicę. Mających wzgląd na mą niedolę i chcących zapłaty za poratowanie mię od turbacji, niech wpadną do „Lisa Przechery”. Nie ma co strzępić po próżnicy i suchym pysku.

Ortzi
Obrazek Dobre źródło* Miałbym robótkę przy zdobyciu towaru. Można dobrze zarobić, a ze wspólnikiem podzielę się sprawiedliwie, okuratnie ale trzeba mi kogoś, kto nie skrewi ani się nie ulęknie, bo sprawa zakłada ryzyko. Wszystkie chwyty dozwolone tak długo jak się uda i ujdzie na sucho.

Lucius K
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław