Tablica ogłoszeń: Dorian

Obrazek

Ponura i zabłocona miejscowość położona wśród bagien, a przy najważniejszym temerskim szlaku handlowym. Utrzymująca się z ceł i danin, dająca zatrudnienie armii poborców i mierników. Pozostałe przychody pochodzą z podmiejskich salin i rybnych stawów.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Dorian

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:08



Obrazek Zaginięcia na stawach Dwóch już naszych polazło na stawy i przepadło. Myślelim że zachlali i potoneli czy zabłonzdzili ale to nie to. Bojamy się, że może we wodzie jakie złe siedzi. Najęlibyśmy jakiego zucha co by zrobił obchód, wybadał i powiadał w czym rzecz. Pomożecie?

Mykola

Obrazek Zagrabiony podatek Uwaga! Ogłasza się list gończy i nagrodę za pojmanie Dragosa z Vorune alias Chojrak, grasanta podejrzewanego o zrabowanie konwoju wiozącego podatek do kwestury królewskiej w Dorian. Wedle najnowszych doniesień podejrzany oraz jego banda zostali spostrzeżeni w okolicach Sójczego Lasu, 40 mil na północ.

Silvester Degland, lonar Dorian

Obrazek Szulernia Pokerek? Karcięta? Pikuty? Mamy wszystkie atrakcje i wszystko inne co potrzeba do szczęścia każdemu, kto lubi ryzyko, zabawę i szansę na niemały zarobek. Robota, jeśli trzeba, też się znajdzie. Wbijaj, nie pytaj do „Draki”, u nas zawsze najlepsze towarzystwo.
Obrazek Lichwiarz Markel Atrakcyjne pożyczki na niewysoki procent prowizji. Oferuję elastyczne raty, długie terminy spłat. Całość szybko, dyskretnie i od ręki. Zabezpieczenia na hipotekę i weksle żyrantów. Adres: Magazynowa 8.


Ps: najmę pomocnika od windykacji.
Obrazek Nadzór nad salinami Poszukiwany wykwalifikowany pracownik do nadzoru nad robotnikami w królewskich salinach na czas najbliższego sezonu. Mile widziane doświadczenie jako karbowy, bachmistrz lub penitencjarne. Do obowiązków należeć będzie przydzielanie obowiązków, utrzymywanie porządku oraz dyscypliny.
Obrazek Szukam znajomego Przybyłem do Dorian, by odszukać znajomka z dawnych lat, ale nie znam zbyt dobrze miasta, a i detale poszukiwanego zatarł w mej pamięci upływ lat. Będę wdzięczny i zapłacę za wszelką udzieloną mi pomoc. Zatrzymałem się przy Placu Szczurołapów. Tam mogę się spotkać i powiedzieć więcej razem z ogólnym rysopisem mego dawnego druha.

Evhen
Obrazek Co ze znachorem? Ludwig, mój dostawca sprawdzony od jakiegoś czasu nie wyściubia nosy ze swojej wiochy spod Dorian. Nie wiem w czym rzecz, ale towaru mi trzeba, a i wywiedzieć się, czy nic mu nie jest. Dajcie mi znać co z nim i kiedy się go spodziewać, zapłacem za wieści.


łaziebny Gawril
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław