Tablica ogłoszeń: Ard Carraigh

Obrazek

Dumny warowny gród, starodawna stolica państwa. Siedziba władcy oraz miejsce słynnych na cały kraj rycerskich turniejów, ulubionej rozrywki tutejszych mieszkańców — rycerstwa i mieszczan. Miłośnicy rozrywek w postaci jadła i napoju także nie będą tu zawiedzeni.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Ard Carraigh

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:34


Obrazek Turniej Splendor, sława i bardziej namacalne nagrody oczekują zwycięzców comiesięcznego turnieju na błoniach. Wygrani zostaną wyłonieni w serii pojedynków z użyciem różnorakiego oręża: ostrzy, obuchów lub broni drzewcowej. Aby wziąć udział, konieczne będzie zapisać się u herolda uiściwszy opłatę trzydziestu pięciu dukatów. Broń i opancerzenie zostanie wydana uczestnikom przed rozpoczęciem.



Obrazek Przekleństwo do odczynienia Pierworodny mój porażon został rzadką klątwą, a żadnemu najętemu do tej pory znawcy i wiedzącemu nie udało się jej odczynić. Wciąż szukam kogoś, kto pomoże mi zdjąć ją z mego dziedzica. Jeśli znajdzie się taki, któremu się powiedzie lub wskaże mi osobę zdolną dokonać tej sztuki, może liczyć na mą wdzięczność i zapłatę w srebrze.

Stiepan Rostom
Obrazek Egzekucja Zgodnie z królewskim rozporządzeniem członkowie komanda Saolri aep Croi zostaną straceni podczas publicznej, poprzedzonej torturami egzekucji, która odbędzie się w barbakanie. Kara wykonana na poszczególnych oskarżonych uzależniona będzie od ich rangi w bandzie oraz zbrodni, których się dopuścili, a gwoli przypomnienia są pośród nich czynny terroryzm, trucicielstwo, rozbój, sabotaż, spustoszenia, skrytobójstwo..
Obrazek Poszkodowany Kiedym podróżował z mego rodzinnego Vengerbergu, zbóje opadali mnie na trakcie, odebrawszy rodzinną pamiątkę. Ona dla mnie bardzo ważna, odkupię ją po dobrej stawce od uczciwego znalaźcy, co po raz wtóry odbierze ją zbójom, uprzednio wytropiwszy.

Gunter
Obrazek Wieści od wasala Od pewnego czasu nie mam wieści od mego wasala, imć Bradimira z Dysne. Dotychczasowi posłańcy nie powrócili z informacjami. Najmę kogoś, kto zechce zbadać dla mnie te sprawę i udać się do jego rodowej posiadłości Arsada, położonej dzień drogi od Ard Carraigh.

Arduino de Dragor

Obrazek Co z łowczym Tornikiem? Tornik, łowczy co z nim targi dobijałem, poszedł w lasy i coś go nie ma. Ktoś wie zali on chorzeje, zali zwyczajnie zapił? Dajcie mi znać.

Fleczer
Obrazek Pies czy bies? Pono po lesie krąży straszny omen kształtu ogromniastego psiska z piekła rodem. Mówią, że kto je ujrzy na polowaniu, temu pisana śmierć rychła a pewna jak pogłówne. Jeśli to prawda, a nie bajania wsiowych łbów, byłby jaki chojrak uprzejmy przegnać onego charta-czarta za siódmą górę, bo mi skórek na wyprawkę pilnie potrzeba, a dostawcy bojają się sideł zastawiać. Będę wymiernie wdzięczny za tę przysługę.

kuśnierz Kunibert
Obrazek Ostatnia przysługa* Przybyłem do stolicy przed kilkoma dniami i niedługo przyjdzie mi z niej wyjechać. Jednak nim to uczynię, chciałbym zrealizować pewne marzenie. Człowiek wielkiej subtelności a przebiegłości mógłby mi dopomóc w owym zamiarze, a w zamian pomógłbym mu dociążyć kiesę.

Radzisz z Buków
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław