Tablica ogłoszeń: Ban Ard

Obrazek

Niewielkie, lecz bogate miasto cieszące się bogactwem zarówno materialnym jak i kulturalnym. W dużej mierze dzięki kurateli oraz potrzebom tutejszych magów przebywających w męskiej akademii czarodziejów zlokalizowanej w lasach nieopodal jego murów.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Ban Ard

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:37


Obrazek Czarodziej-grasant Gert Bloemar, mag-renegat i czarnoksiężnik, pozostaje na wolności i para się niegodnym procederem rabowania podróżnych. Władze miasta Ban Ard wespół z Akademią Czarodziejów oferują nagrodę pięciuset dukatów za dostarczenie odszczepieńca przed oblicze sprawiedliwości.
Obrazek Ciapek wróć

Pies mój Ciapek wziął zaginął jest bardzo mądry umi rużne sztuczki aportować, siadać i wszystko. Jest średni brązowy z czarnom łatom na grzbiecie. Niech ktoś go znajdzie bardzo bardzo proszę.

Ludmiłka
Obrazek Antyk do kolekcji Kolekcjonuję kurioza i chcę dołączyć pewien rzadki artefakt do moich zbiorów. Przyda mi się pomoc kogoś dysponującego okiem do szczegółów i cierpliwością, za co chętnie i dobrze zapłacę.

Tiarnan Crespo
Obrazek Jajo potwora Jeśli wierzyć doniesieniom, na wzgórzach pod miastem zaobserwowano smokopodobną istotę zakładającą swoje gniazdo. Płacę co najmniej sześćdziesiąt dukatów za wytropienie leża bestii i przyniesienie mi autentycznego jaja potwora — nieuszkodzonego i w jednym kawałku.

Polidori, taksydermista
Obrazek Wsparcie badań Niech będzie powszechnie wiadomym, że poszukuję konfratra, najemnika lub ich kompanii do pomocy przy zwieńczeniu badań nad mym najnowszym prototypem. Pomoc będzie zakładać dostarczanie mi komponentów, co może wiązać się z eksploracją niebezpiecznych i trudno dostępnych miejsc. Gwarantuję dobre stawki oraz wdzięczność Bractwa.

Bras z Ban Ard
Obrazek Wspólne łowy Goszczę przelotnie w Ban Ard i naszła mnie ochota zapolować, lecz nie mogę liczyć w tym względzie na mą służbę. Szukam tedy kogoś, kto zechce towarzyszyć mi na wyprawie. Minimalne obycie w puszczy mile widziane.

Vaclav Kegart
Obrazek Niedyskretny problem* Pewien człowiek z Akademii nadto swobodnym poczynaniem i gadulstwem szkodzi reputacji naszego bractwa. Dla dobra swojego i całej tutejszej konfraterii byłoby by lepiej, by przemyślał swoje postępowanie lub zniknął z miasta. Szerzej i spokojnie możemy omówić nasz problem „Pod Trzema Świerkami”, gdzie akurat urzędujemy.

Obrazek Odpłata za zniewagę* Miałabym pracę dla kogoś pewnego, kto bez zbędnego rozgłosu dopomoże obronić honor mojej rodziny. Kunszt na polu sztuk walki lub odpowiednio groźna prezencja mile widziane.

V.Trevedic

Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław