Tablica ogłoszeń: Vengerberg

Obrazek

Niegdyś dumna i prosperująca stolica, po wyrżnięciu załogi miasta i mieszkańców oraz grabieży dokonanej przez nilfgaardzką armię, mozolnie i z pomocą olbrzymich nakładów finansowych odzyskująca dawną pozycję zawdzięczaną przemysłowi.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2401
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Vengerberg

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:11


Obrazek Młynarz kutwa! Nie wydziela monki ile potrzeba, chahmęci albo ją fałszuje. Pora przestać dawać dmuchać sobie w kasze i wziąść się w kupę i nauczyć go umu raz a dobrze. Kto jest ze mną?

Zdyblik
Obrazek Do dna! Aby uświetnić wznowienie działalności oraz współpracę browarów „Tergo” i „Złota Gwiazda”, ogłasza się wielki konkurs picia i degustacji trunków! Beczka świeżej partii piwa powstałego w kolaboracji między dwoma zakładami, laur zwycięstwa oraz inne gratyfikacje przypadną ostatniemu na placu boju. Dwie marki wpisowego i pijesz do upadłego. Dla przegranych: rosół gratis.
Obrazek Wyprawa ratunkowa Grupa moich kompanów udała się do Illec'woéd w poszukiwaniu artefaktów i skutkiem fortelu elfich diabłów znalazła się w potrzasku. Szykujemy im ratunek, każdy dobry człowiek w cenie. Zbiórka i opracowanie planu działania w Kamienicy pod Czarnym Kotem.

Kirsten z Attre



Obrazek Ścigany Ingram Fiquet oskarżony o zabójstwo na szlachcicu, mord oraz zawłaszczenie uciekł z wieży razem z kompanami. Nakazem władz Vengerbergu ogłasza się go wywołańcem oraz przykazuje ścigać we wszystkich kierunkach, a w razie możliwości zatrzymać, nie wykluczając użycia siły. Za dostarczenie głowy lub dowodu śmierci poszukiwanego miasto płaci sumę dwudziestu marek, za żywego trzydzieści pięć.

Opis poszukiwanego: mężczyzna rasy ludzkiej, wieku dojrzałego, aedirnczyk z pochodzenia. Około trzech łokci wzrostu przy stu pięćdziesięciu funtach wagi, włosy płowe, rzadkie, twarz pociągła, blada, z kilkudniowym zarostem. Blizna pod okiem, oparzelina na lewej dłoni.

Obrazek Pomoc zakochanym Ja i moja miła chcemy być razem, lecz nasze rodziny nie wyrażają zgody na związek, ponieważ ona jest elfką. Jeśli ktoś będący w podobnej potrzebie czy sytuacji potrafiłby nas wesprzeć dobrą radą lub rozwiązaniem albo pomóc rozpocząć nowe życie w miejscu z dala od uprzedzeń, odpłacę mu stokrotnie.

Ionatan
Obrazek Wioska w niebezpieczeństwie My, kmiecie z Doliny Kwiatów przybylim tu za delegacyją wielkiej potrzebie dla naszej wioski. Prosić nam wspomożenia od dzielnych chwatów, rycerzów, żołnierzów, którzy by z nami pojechali, ocalić naszą wieś od klęski monstrów co to widno od elfów zlazły z gór i panoszą się po okolicy, nie dając w pokoju uprawiać ziemi ojców i do nędzy niechybnej nas przywodząc. Zrzucimy się całym siołem na zapłatę dla nich w naturaliach, a i żywym groszu, bo tyż mamy.
chłopy z Borownej
Obrazek Bezpieczeństwo karawan Kongregacja Włókiennicza wypłaci nagrodę trzydziestu lub więcej marek temu, kto podejmie się rozwiązania problemu karawan zagubionych na górskim trakcie oraz ustalenia prawdziwej wersji zdarzeń o tym co je spotkało. Rozpowszechniany przez gmin folklor przypisujący sprawstwo procederu niejakiemu „Wilczarzowi” znajdujemy co najmniej wątpliwymi.
kupiec bławatny Toncil
Obrazek Rozeznanie* Sprawa arcydelikatna i niezwykle ważna poszukuje osobnika oblatanego i łebskiego, obeznanego z protokołami i dysponującego talentem aktorskim bądź artystycznym. Rzecz do omówienia na spokojnie w „Belgrano”, gdzie też ustalimy sobie cenę, oczywiście adekwatną do wkładu i poniesionych kosztów.
Filander et Xaver
Obrazek Niesubordynowani podwykonawcy* Grupa rzekomych zawodowców, którą wynająłem przed kilkoma dniami, nie myśli się wywiązać z warunków naszego kontraktu i lekce sobie waży wszelkie moje próby skontaktowania się z nimi. Zatrudnię osobę, która odnajdzie ich celem przypomnienia o zobowiązaniach i odzyskania mojej należności.

Peter Kuno Frazier
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław