Kadra administracyjna/moderacyjna

Obrazek
Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 347
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Medale: 9
Miano: Rudolf
Rasa: Człowiek
Wiek: Późne 30
Złoto: 19 koron
Stan zdrowia: Fikam nogami.
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=143

Kadra administracyjna/moderacyjna

Post autor: Ivan » 21 mar 2018, 23:27

Administracja

Wulf
Ivan

Administratorzy posiadają pełne uprawnienia MG oraz najwyższą decyzyjność w kwestiach technicznych, zarządzających, jak i fabularnych. Posiadają pełen dostęp do konta Setnika oraz Dzikiego Gonu.

Moderacja/Mistrzowie Gry:

Lis
Orlaith

Setnik — werbunkowy forum, na którego skrzynkę i tylko jego, należy nadsyłać gotowe Karty Postaci oraz teksty (np. do Biblioteki) wymagające akceptacji ze strony moderatorów.
Dziki Gon — zbiorcze konto MG, z którego prowadzone są przygody fabularne, publikowane odpisy dla graczy, wprowadzane wydarzenia fabularne i rozstrzygane powodzenia podejmowanych przez postacie akcji.
Kościej — suplementarne konto przeznaczone do wykonywania rzutów kością oraz rozstrzygania kwestii związanych z mechaniką forum.

Mistrzowie Gry posiadają pełną decyzyjność w kwestiach fabularnych, którą podważyć mogą jedynie członkowie administracji. Posiadają również głos w sprawach technicznych i zarządzających. Posiadają pełen dostęp do konta Dzikiego Gonu oraz dostęp do konta Setnika pod nadzorem administracji.

UWAGA! Gracze nie mają obowiązku ubiegać się o prowadzenie przygody przez MG. MG to przede wszystkim arbitrzy, opcjonalnie narratorzy. Każdy może tworzyć ze współgraczami własne przygody oraz wątki, konsultując się wcześniej z MG w sprawie wydarzeń o globalnym wpływie na fabułę oraz zgłaszając ewentualną potrzebę interwencji takowego (np. walka PvP). Fabuła jako taka z założenia jest napędzana inicjatywą graczy.
Obrazek — Boże, o co tu chodzi? Dlaczego rycerz mężny podcięty jak pień tui? Czemu, o Wszechpotężny, Dałeś wygrać tej szui?
Tu zabrzmiały fanfary i głos straszliwy rzecze:
— Wyłącznie dlatego, mój stary, że lepiej machał mieczem!

Zablokowany
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław