Sorenn

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Sorenn
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 02 wrz 2021, 13:54
Medale: 2
Miano: Sorenn
Rasa: Aen Seidhe
Wiek: 18
Złoto: 0
Stan zdrowia: Zdrowy
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&p=5166#p5166

Sorenn

Post autor: Sorenn » 08 wrz 2021, 13:21

Personalis notitia Miano: Sorenn
Widoczny wiek: 18lat
Rasa: elf
WyglądElf prezentował się zdecydowanie mizernie. Był nadmiernie szczupły, by nie powiedzieć wręcz, że wychudzony i tylko noszone na co dzień kawałki podartych szmat zasłaniały cokolwiek jego marną sylwetkę. Zazwyczaj miał na sobie jakieś za krótkie lniane, szare portki przepasane sznurkiem, a na górnej części ciała - podartą koszulinę i coś, co być może kiedyś było czarną kurtką. Nie był też przesadnie rosły - sięgał nieco powyżej 150 cm wzrostu. Mimo tego poruszał się dość pewnie, jego gesty były sprawne i szybkie, wręcz nerwowe. Posiadał bardzo bladą cerę, mocno kontrastującą z zupełnie czarnymi włosami, poplątanymi i ściętymi nierówno na długości kilkunastu centymetrów. Zza wspomnianych włosów wystawały długie, zakończone spiczasto elfie uszy. Jego rysy twarzy były wychudzone, choć wydawały się regularne, łagodne i miłe dla oka. Prosty nos oraz niewielkie, delikatnie jedynie zaczerwienione usta dodawały mu klasycznego wyglądu, a ciemne, średniej wielkości oczy spokojnie patrzyły na świat.

Znaki szczególne: brak
Pogłoski Jest żebrakiem i ulicznym grajkiem, wychowanym i zamieszkującym w slumsach Czerwonej Dzielnicy. Sierota bez perspektyw i przyszłości, a do tego najwyraźniej niemowa, bo zaczepiany nigdy nic nie odpowiada. Chorowity i chuderlawy - cud, że udało mu się w takich warunkach dożyć takiego wieku.
Widoczny ekwipunek
Gra na poniszczonym, drewnianym flecie poprzecznym.

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław