Vaclav Wielebny

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Vaclav Wielebny
Awatar użytkownika
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2023, 22:28
Miano: Kaplan
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil postaci
Karta Postaci: Karta postaci

Vaclav Wielebny

Post autor: Vaclav Wielebny » 17 sty 2023, 18:09

Personalis notitia Miano: Vaclav Wielebny
Widoczny wiek: 31
Rasa: Człowiek / Zerrikańczyk
Wygląd Można powiedzieć, że to chodząca charyzma. Ani wielki, ani głośny, ale gdy idzie przez miasto to ludzie rozstępują się przed nim jak morze przed prorokiem. Nie jest wysoki - nie ma nawet sześciu stóp wzrostu (około 175 cm). Przeciętnej budowy ciała, choć ramiona ma wyraźne od machania ostrzem, a na nogach zarysowane umięśnienie od całych dni wędrówek czy prac w klasztorze. Dłonie ma zgrabne, o długich palcach, na których czasami pojawi się jakiś sygnet lub pierścień.
Jak większość jego pobratymców ma czekoladową karnację, rozświetloną, jędrną i zadbaną. Na twarzy nosi gęsty, ciemny zarost, o który starannie dba. Doskonale pasuje on do długich, kruczoczarnych i lśniących włosów które swobodnie opadają mu na ramiona. Oczy ma w kolorze jadeitowym, spojrzenie bystre i wiecznie zaciekawione.
W efekcie sprawia wrażenie o wiele młodszego aniżeli jest w prawdzie. Posiada na ciele kilka pomniejszych blizn, których historii nigdy nie zdradza z powodu ich błahości.
Cały czas ubiera się w szaty swojego zakonu, więc jego ubrania wyglądają dość monotonnie. Zawsze jest to koszula z niebarwionego materiału, na którą nosi czerwoną długą tunikę z grubego materiału i na to grubszą białą narzutę z wyszytym symbolem Wiecznego Ognia. Spina ją szerokim skórzanym paskiem z trzema klamrami i z kilkoma praktycznymi kieszonkami, w których nosi drobne monety i podręczny modlitewnik. Do pasa mocuje także swoje ostrze kiedy opuszcza tereny Wielkiej Szpicy.

Znaki szczególne:
- ciemny kolor skóry
Pogłoski
  • ”Panie toż to Zerrikańczyk. Szpieg pewno jaki.”
  • ”Dobry chłop. Niech Wieczny Ogień ma go w opiece. Moją kobitę wyleczył, kiedy w polu ją żmije pokąsały. W trzy dni kobita była zdrów.”
  • ”Podobno chłopów na złą drogę sprowadza. Wieta o co mi chodzi...”
  • ”Moja Jagna dojrzała jak Elfkę w Czerwonej Dzielnicy przeklął na środku ulicy. Więcej jej nie widziano.”
Widoczny ekwipunek
  • Szaty kapłańskie
  • Stalowy miecz przy boku
Wierzchowiec: Kary ogier - Mara
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław