Kriss de Valnor

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Kriss de Valnor
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 05 mar 2023, 20:26
Miano: Kriss de Valnor
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Kriss de Valnor

Post autor: Kriss de Valnor » 11 mar 2023, 18:51

Personalis notitia Miano: Kriss de Valnor
Widoczny wiek: 24 lata
Rasa: Człowiek
Wygląd Kriss należy do kobiet raczej zaliczających się do tych wysokich, nie jest też przesadnie chuda, można powiedzieć, że jej sylwetka jest apetyczna, przyjemna dla oka, przynajmniej tego ludzkiego. Długie, często rozpuszczone jasne, blond włosy, dobrze wpasowują się w dosyć jasną, choć wciąż zdrowo wyglądającą skórę, oraz przenikliwe, duże, zielone oczy o migdałowym kształcie. Na jej ustach często igra uśmieszek nieco ironiczny, jakby traktowała rozmówcę z wyższością, bądź wiedziała więcej. Co by nie mówić jej uroda potrafi zwrócić uwagę bywalców niejednej karczmy, a nawet zatrzymać ją na dłużej. Jej ulubionym kolorami, w którymi ma większość swojej garderoby jeśli nie wszystkie jej części to czarny i wiśniowy. Często lubi przesiadywać z do połowy naciągniętym kapturem. Na zimniejsze miesiące posiada płaszcz obszyty futrem na rękawach i kołnierzu w kolorze czarnym.

Znaki szczególne: Długie blond włosy, aksamitny głos, medalion z czarnym obsydianem
Pogłoski
  • - Widzisz Janez no tę babę co tam w rogu w karczmie zawsze siedzi? Uważaj na nią, bo w karty majątek stracisz. – Nie, no co ty gadasz, kobita nie umie przecież w karty grać.
  • - Ona chyba ze Skellige jest, tak dziwnie gada. – Pijany jesteś, normalnie przecież mówi
  • Widziałeś ten medalion? Ona jakaś szlachcianka czy co? A jak pilnuje, jak oka w głowie
  • Ona niczym sukub, taka urodziwa, a na złą drogę sprowadzi, w długi wpędzi. Mówi tak łagodnie, czujność Twoją uśpi. W alkowie ponoć też jak sukub się zachowuje.
  • Ona zawsze taka dziwnie spokojna, to nie jest normalne, mówię ci.
  • A ja tam słyszałem, że ona wyszczekana jak na babę jest. Tylko co odważniejsi się do niej zbliżają. Albo ci co jej w ogóle nie znają.
Widoczny ekwipunek Opis lub lista:
  • 2 sztylety – jeden u pasa, drugi pod pachą.
  • Medalion z obsydianem
  • Ubranie w czarno wiśniowym kolorze, w tym płaszcz z kapturem
Wierzchowiec: nierasowy wierzchowiec
Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław