Arena II według Eista [etap zgłoszeniowy]

Obrazek

Miejsce turniejowych zmagań.


Eist Cintryjczyk
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 02 gru 2022, 18:44
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Arena II według Eista [etap zgłoszeniowy]

Post autor: Eist Cintryjczyk » 10 mar 2023, 16:58

Obrazek
Ja poprzysiągłem sobie, że na tym terenie zapanuje prawo. Za wszelką cenę i wszelkimi metodami, per fas et nefas. (...) Prawo to bezpieczne drogi i gościńce. To miejskie zaułki, którymi można spacerować nawet po zachodzie słońca. To zajazdy i karczmy, z których można wyjść do wychodka zostawiając sakiewkę na stole, a żonę przy stole.
— Fulko Artevelde, prefekt Riedbrune, "Wieża Jaskółki" ' Ale pana Artevelde już nie ma. Czasy wprowadzonego przez niego w Riedbrune prawa, przez nieżyczliwych nazywanego krwawym terrorem, przeminęły, zanim ostygnąć zdołało krzesło, na którym prefekt zwykł przesiadywać w trakcie przesłuchań. Cały półświatek odetchnął pełną piersią, a poszczególni jego członkowie zaczęli wyszarpywać dla siebie fragmenty miasta i dominować różne działające w nim branże. Zarówno centralne, otoczone wałami miasto, jak i szeroko rozlane dokoła przedmieścia, okoliczne kamieniołomy i kopalnie, są areną walk o wpływy przeróżnych grup, gangów, szajek, przyjezdnych hulajpartii i wszelkiej maści rezunów. Ściąga tu też każdy, z Północy i Południa, kto tylko ufa we własne siły, a orężną rozprawę uznaje za najwłaściwszą drogę do sukcesu. I kiedy już spotkają się — na ulicy, targu, w kamieniołomie albo karczmie — ci wierzący, że własny los wykuwa się ostrym kawałkiem żelaza, jeden z nich utwierdza się w tym przekonaniu, drugi zaś traci je, wraz z żywotem.
Zapraszam Was do ogarniętego wojną gangów Riedbrune. Miasta, w którym stworzone przez Was specjalne do tego celu postacie ścierać się będą na śmierć i życie w interesie szajek, których są członkami. A wszystko po to, aby zdobyć szacunek w półświatku (i nagrody dla swoich głównych postaci). Zapoznajcie się z zasadami i zgłaszajcie do udziału. Niech poleje się krew! '
Regulamin turniejuI. W turnieju mogą wziąć udział gracze, lub nieposiadający (jeszcze) swojej postaci userzy, którzy zarejestrowali się na forum.
II. Walki odbywać się będą zgodnie z zasadami walki narracyjnej dostępnymi w tym DOKUMENCIE.
III. Każdy zgłaszający chęć uczestnictwa w turnieju gracz lub user tworzy jedną postać według forumowych reguł, Z WYŁĄCZENIEM części fabularnej. Zamiast niej, uczestnicy są proszeni o napisanie (dosłownie) 1-2 zdań opisu postaci.
IV. Każdy z uczestników ma pełną swobodę w dobieraniu wad dla swojej postaci, łącznie z wyborem przywar potencjalnie nieuciążliwych w warunkach turnieju (z limitem do 7 punktów). Mogą dobierać sobie również wszystkie dostępne zalety Z WYJĄTKIEM Giermka.
V. Gotowe turniejowe KP należy przesłać do mnie na PW z dopiskiem Arena w tytule. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.03.23.
VI. Postacie stają w szranki pieszo, wyposażone tylko w 1 sztukę broni głównej do walki wręcz.
VII. Starcia odbywają się w systemie 1 na 1 pomiędzy wylosowanymi wcześniej uczestnikami.
VIII. Każdy z uczestników starcia ma 72 godziny na odpis. W przypadku niedotrzymania terminu postać przegrywa walkowerem.
IX. Kolejność i sposób odpisów w walce określają zasady walki narracyjnej.
X. Walki odbywają się w losowo wybranych miejscach w mieście (ulice, karczmy, place targowe itp.). Opis lokalizacji każdorazowo pojawi się w poście rozpoczynającym pojedynek. W trakcie trwania starcia możliwe będzie wykorzystywanie ewentualnych możliwości otoczenia (w zależności od lokacji i inwencji gracza).
XI. Walka toczy się do śmierci lub niedotrzymania terminu przez jednego z walczących.
' Deklaracje uczestnictwa i pytania możecie zadawać w tym wątku lub na dedykowanym kanale discordowym.
Ilość słów: 0
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Terry Pratchett

Joreg
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2022, 20:23
Miano: Joreg Borgerd
Zdrowie: Potłuczone jajca
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Arena II według Eista [etap zgłoszeniowy]

Post autor: Joreg » 10 mar 2023, 20:24

Milczący mistrz areny powróci w drugiej edycji, by z Wiecznym Ogniem w sercu i srogą lagą w dłoni nieść śmiertelne wybawienie plugawym bandytom!
Strzeżcie się, Stańko nadchodzi, aby obronić tytuł lub zginąć w boju!
Ilość słów: 0

Arbalest
Awatar użytkownika
Posty: 230
Rejestracja: 01 sty 2022, 21:49
Miano: Issaen Hiseerosh, zwana Istką
Zdrowie: W pełni sił
Profil Postaci: Profil Postaci
Karta Postaci: Karta Postaci

Re: Arena II według Eista [etap zgłoszeniowy]

Post autor: Arbalest » 11 mar 2023, 12:32

I mnie zabraknąć nie może, a tym razem przywiodłem takiego, że mocnych na niego nie będzie!

Drżyjcie, wszelakie bandyty i samozwańcze mylycjanty! Łowca nagród, Szpak ze Szpigieł, przybył do Riedbrune!
Ilość słów: 0
Obrazek

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław