Kadra administracyjna/moderacyjna

Obrazek

Regulamin oraz wszelkie sprawy związane z organizacją forum i najnowszymi zmianami.


Ivan
Awatar użytkownika
Posty: 585
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:47
Medale: 20
Miano: Rudolf
Rasa: Człowiek
Wiek: Późne 30
Złoto: 31 koron
Stan zdrowia: Wino uderzyło do głowy
Karta Postaci: http://vattghern.com/viewtopic.php?f=10&t=143
Szczegółowa Karta Postaci: http://vattghern.com/viewtopic.php?f=25&t=142

Kadra administracyjna/moderacyjna

Post autor: Ivan » 21 mar 2018, 23:27

Administracja

Ivan
Wulf

Administratorzy posiadają pełne uprawnienia MG oraz najwyższą decyzyjność w kwestiach technicznych, zarządzających, jak i fabularnych. Posiadają pełen dostęp do konta Setnika oraz Dzikiego Gonu.

Moderacja/Mistrzowie Gry:

Catriona
Juno

Młodsi Mistrzowie Gry:
Aid
Piet Dankert

Setnik — werbunkowy forum, na którego skrzynkę i tylko jego, należy nadsyłać gotowe Karty Postaci oraz teksty (np. do Biblioteki) wymagające akceptacji ze strony moderatorów.
Dziki Gon — zbiorcze konto MG, z którego prowadzone są przygody fabularne, publikowane odpisy dla graczy, wprowadzane wydarzenia fabularne i rozstrzygane powodzenia podejmowanych przez postacie akcji.
Bajarz — konto młodszych MG, z którego prowadzą swoje przygody. Udostępniane także do prowadzenia wątków pobocznych, poza granicami forumowych lokacji lub przewidzianych na inne światy bądź systemy.
Kościej — pomocnicze konto przeznaczone do wykonywania rzutów kością oraz rozstrzygania kwestii związanych z mechaniką forum.

(Młodsi) Mistrzowie Gry posiadają decyzyjność w kwestiach fabularnych, którą podważyć mogą jedynie członkowie administracji. Mają również głos w sprawach technicznych i zarządzających oraz dostęp do konta Dzikiego Gonu lub Bajarza, a także wgląd do kart postaci pod nadzorem administracji.


UWAGA! Gracze nie mają obowiązku ubiegać się o prowadzenie przygody przez MG. MG to przede wszystkim arbitrzy, opcjonalnie narratorzy. Każdy może tworzyć ze współgraczami własne przygody oraz wątki, konsultując się wcześniej z MG w sprawie wydarzeń o globalnym wpływie na fabułę oraz zgłaszając ewentualną potrzebę interwencji takowego (np. walka PvP). Fabuła jako taka z założenia jest napędzana inicjatywą graczy.
Obrazek

Zablokowany
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław