Tablica ogłoszeń: Gors Velen

Obrazek

Portowe miasto o potężnych murach, bardzo bogate i zawdzięczające owo bogactwo handlowi oraz czarodziejkom — u jego wybrzeży, na wyspie Thanedd mieści się ich siedziba i akademia zwana Aretuzą. Jej utrzymanie zapewnia pracę bez mała połowie mieszkańców.


Dziki Gon
Awatar użytkownika
Posty: 2279
Rejestracja: 18 mar 2018, 4:22

Tablica ogłoszeń: Gors Velen

Post autor: Dziki Gon » 10 cze 2021, 18:04


ObrazekMąż-hulaka
Zatrudnię grupę ochotników celem pilnowania mojego męża Marcela i ukrócania jego ekscesów na czas naszego pobytu w mieście. Wskazana zdolność szybkiego reagowania, stanowczość w działaniu i pełen zawodowy profesjonalizm.

Olena Aldgasser z domu Wrangel, Zaułek Złotników
ObrazekMinstrel bądź rybałt w cenie Osobie ponadprzeciętnej elokwencji, dysponującą żywym dowcipem i inteligencją, a idealnie, by jeszcze talentem artystycznym powierzę szczególną i dobrze płatną misję. Proszę rozpytywać w zajeździe „Srebrna Czapla”.

ObrazekDroga na Maribor Podróżująca mistrzyni czarodziejstwa ze specjalizacją w magii leczniczej, życzy sobie nająć przewodnika lub poczet, który będzie towarzyszyć jej na czas podróży do Mariboru. Proszę o możliwie szybkie zadeklarowanie swych chęci i dyspozycji, gdyż podróż ma nadzwyczajny priorytet. Oferuję piętnaście nobli za odprowadzenie mnie pod mury Mariboru.

Ofelia Karo, uzdrowicielka
ObrazekStrażnik sadów Nam, farmerom z Hirundum przydałby się bystry wartownik, a przy tym osoba na tyle roztropna, co to pomogłaby nam rozsądzić, a dojść do porządku z sąsiadami w sprawie upraw. Najlepiej, żeby jeszcze przedstawiciel Starszej Rasy, chętnie damy zarobić swojakowi.
ObrazekRzadki artefakt Wziętego łowcę skarbów, oblatanego w czarnoksięstwie i odnajdywaniu antyków na gwałt potrzebuję! Szczegóły poufne i do ujawnienia tylko zdecydowanym co do współpracy. Udziały wypłacam w złocie lub wartościowych przedmiotach.
ObrazekLekarstwo dla seniora Kochająca rodzina w pilnej potrzebie znalezienia lekarstwa na osobliwą przypadłość trawiącą podupadłego na zdrowiu seniora rodu. Gotowi jesteśmy opłacić diagnozę medyka (konwencjonalnego lub czarodzieja) oraz koszty terapii.

Kornelia Delsart
ObrazekDemonstryzacja na Thanedd Akademia Magii Aretuza wynajmie specjalistę celem zbadania jednej z nowo odkrytych kawern na wyspie oraz usunięcia z niej potencjalnych zagrożeń (wstępne sondowanie wskazuje na obecność potworów). Finalna stawka zostanie ustalona na podstawie trudności zlecenia.
ObrazekSmaki Gors Velen* Potrzeba mi wspólnika do zorganizowanej akcji promocyjnej. Operacja wymagać będzie subtelności, ostrożności oraz nietuzinkowych metod. Optymalnie, gdyby przyszły wspólnik nie był amatorem w dziedzinach gotowania i kulinariów, lecz nie będzie to warunek obowiązkowy do zawiązania przez nas współpracy. Zajdź na rybny, to pogadamy.
Smakosz


Ilość słów: 0

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław