Xaleandre Qalamina

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Xalandre
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:45
Medale: 1
Miano: Xaleandre
Rasa: Człowiek
Wiek: 28
Złoto: 34
Stan zdrowia: Zdrowy
Karta Postaci: http://vattghern.com/viewtopic.php?f=10 ... 3746#p3746

Xaleandre Qalamina

Post autor: Xalandre » 18 cze 2020, 18:01

Miano: Xaleandre
Widoczny wiek: 28 lat
Rasa: Człowiek

Wygląd: Xaleandre to na pewno kobieta należąca do tych wysokich i postawnych, lecz nie za wysokich można wręcz powiedzieć dobrze umięśnionych. Nie jednak na tyle by wskazywało to na jakąś mutację czy chorobę, nie zatraciła bowiem ona swojej zręczności i zwinności co można powiedzieć po płynności jej ruchów kiedy zajdzie taka potrzeba. Jej skóra jest koloru czekolady, bardziej z tych brązowych, nie czarnych. Duże, migdałowe oczy, o dziwo o niebieskim kolorze, kształtny nos i wydatne usta. Górna część twarzy pokryta jest tatuażem w kolorze czerwonym razem z prostokątem na czole. Włosy ma spletę w ciasne warkoczyki, które można określić dredami, postawione do góry, jednak na tyle długie, że opadają daleko poniżej ramion, część z nich złączona złotymi wsuwkami. Dwa pióra wplątane we włosy po obydwu stronach. Ma dosyć długie, ręce i nogi, dobrze umięśnione. Strój , który nosi jest dość kolorowy, do tego płaszcz, który na ramionach ma wiele ptasich piór, co sprawia wrażenie, że jest jeszcze większych rozmiarów niż w rzeczywistości. Całość raczej nie przemówi do koneserów, klasycznego delikatnego, kobiecego piękna, a raczej do tych nieco odważniejszych, którzy łatwo nie odczuwają strachu.

Pogłoski: -Skąd ona jest....widziałeś ten miecz, czy jak to się tam zwie? Ponoć obiła ryja Dużemu Ygridowi wczoraj i złamała mu nos, lepiej do niej nie podchodzić... -Na własne oczy widziałem, jak ona, imię ma nie do wymówienia, łamie miecz rękami. Przysięgam! -Wlewa w siebie tyle trunków co facet. I widziałem jak podrywa córkę karczmarza, córkę, wyobrażasz sobie? -Ona chyba jest z tej no, Zerrikanii. Wiedziałeś, że tam mieszkają pod ziemią i ujeżdzają smoki? Muszę się jej zapytać czy sama ujeżdzała -Grałem z nią wczoraj w karty, mało która kobieta umie grać

Widoczny ekwipunek: Saberra, bukłak

Wierzchowiec: Bialutki wierzzchowiec o imieniu Salamina.

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław