Famke Brokvar

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Etain
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2018, 22:13
Medale: 4
Miano: Famke Brokvar
Rasa: Człowiek
Wiek: 30
Złoto: 29
Stan zdrowia: Zdrowy
Karta Postaci: http://vattghern.com/viewtopic.php?f=10&t=502
Szczegółowa Karta Postaci: viewtopic.php?p=3773#p3773

Famke Brokvar

Post autor: Etain » 22 cze 2020, 10:34

Personalis notitia Miano: Famke Brokvar, nazywana Mateczką
Widoczny wiek: 30 lat
Rasa: człowiek
Wygląd Obrazek Wysoka i gibka, porusza się zwinnie i płynnie. Plecy trzyma prosto, a podbródek zadarty do góry, z zadziornością i pewnością siebie godną Skelligyjczyków. Rude włosy nosi ścięte do ramion, acz zazwyczaj związane, z drobnymi warkoczykami uplecionymi na skroni. Oczy o ciepłym odcieniu brązu mają miłe, ale bystre wejrzenie. Ma sympatyczną, dość pełną twarz - kąciki ust naturalnie uniesione lekko do góry, przez co sprawia wrażenie całkiem przystępnej towarzyszki do rozmowy. Jej lewą rękę, od ramienia aż po nadgarstek, zdobią klanowe tatuaże. Dla oka laika wydają się jedynie plątaniną misternych wzorów.
Nosi się funkcjonalnie i wygodnie: w skórach i lnianych koszulach, zawsze utrzymanych w kolorach klanu - czerni i zieleni. Nierzadko można dostrzec pas z tartanem Brokvarów oplatający jej biodra. W zimniejsze miesiące często można zobaczyć ją odzianą w narzutę z czarnego futra, chociaż uważa, że kontynentalny klimat to nic w porównaniu z zimą na Wyspach. Rzadko kiedy rozstaje się z kołczanem i łukiem.
Pogłoski
  • Nie potrafi ani mówić, ani czytać i pisać we wspólnym. Porozumiewa się tylko w wyspiarskim dialekcie. Jak sobie radzi na kontynencie? Chyba na migi.
  • W tatuażach na jej ręce zaklęte są pradawne czary. Plątanina run i symboli, to chyba jakieś błogosławieństwo ichnich bogów. Kto by tam tych ze Skellige wiedział.
  • Ciąży na niej klątwa - w bitwie nie potrafi powstrzymać się przed zabijaniem, nawet sojuszników.
  • Jest żoną wiedźmina. Widuje się ją z takim jednym, wydają się bardzo zżyci.
  • W łucznictwie dorównuje driadom z Brokilonu
Widoczny ekwipunek
  • łuk i kołczan
  • krótki miecz jednoręczny
  • chusta z klanowym tartanem
  • skórzany pancerz
Wierzchowiec: karosz imieniem Śmigland
Obrazek

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław