Draugdin - Wiedźmin [Draugdin]

Obrazek

Dział przeznaczony na Karty Postaci bohaterów graczy. Wszystko to, co wiadomo o nich na pierwszy rzut oka lub z wyprzedzających ich plotek, niekoniecznie prawdziwych.


Draugdin
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 16 paź 2020, 9:33
Medale: 1
Miano: Draugdin
Rasa: Wiedźmin
Wiek: 44
Złoto: 22
Stan zdrowia: Zdrowy
Karta Postaci: viewtopic.php?f=10&t=563

Draugdin - Wiedźmin [Draugdin]

Post autor: Draugdin » 28 paź 2020, 16:22

Personalis notitia Miano: Draugdin
Widoczny wiek: 44
Rasa: Wiedźmin
Wygląd Wysoki, rosły, dobrze zbudowany mężczyzna o długich włosach przeplatanych pasmami siwizny, będącymi jednak efektem mutacji wiedźmińskich, a nie samego wieku. Ma też oczy o intensywnej żółtej barwie z zielonymi przebłyskami. Kolor oczu zmienił się również w efekcie mutacji. Nosi też bujną brodę i wąsy. Zazwyczaj ubrany w skórzany strój koloru czarnego. Pilnuje tego by ubierać się zawsze na czarno i konie też zawsze dobierał karej maści. Jego wygląd i twarz mimo, że nie są oszpecone ani mutacjami ani bliznami niestety nie pomaga mu to wzbudzać zaufania. Łatwo się zorientować, że jest wiedźminem, a oni nie cieszą się zbytnią popularnością.

Znaki szczególne: Żółte oczy z zielonymi przebarwieniami, włosy przeplatane siwymi pasmami.
Pogłoski
  • Powiadają, że jest podwójnym dzieckiem niespodzianką. Przeżył gdy cała jego wioska zginęła i został wiedźminem. Być może przeżył właśnie po to by zostać wiedźminem. Jako wiedźmin zaś podejmuje się każdego niemalże beznadziejnego zlecenia.
  • Ma mocną głowę do alkoholu i trudno go upić, no chyba, że siądzie do stołu z krasnoludami. Nie pogardzi grą w kości, ale nie jest uzależniony od hazardu. Od zawsze ma słabość do rudowłosych kobiet z długimi włosami i jeszcze dłuższymi nogami, choć jak dotąd z żadną nie związał się na dłużej.
Widoczny ekwipunek Opis lub lista:
  • Miecz stalowy, ten na ludzi ma zawsze przy sobie i na wiedźmiński sposób nosi go na plecach.
  • Miecz srebrny, ten na potwory w jukach konia.
  • Torba z eliksirami.
Wierzchowiec: Piękny kary ogier o imieniu Tornado.

Odpowiedz
meble kuchenne na wymiar cennik warszawa kraków wrocław